Beast Games to największy teleturniej na świecie. Jak powalczyć o 5 mln dolarów?

Beast Games to największy teleturniej w historii. Do wygrania jest zawrotne 5 milionów dolarów, czyli ponad 19,5 mln polskich złotych. Przedsięwzięcie realizowane jest przez najpopularniejszego na świecie YouTubera, MrBeasta, w kooperacji z gigantem Amazon Prime. Oto co trzeba zrobić, by zapisać się do uczestnictwa w teleturnieju.

Beast Games - 5 mln dolarów w puli i 5 tys. uczestników. Oto nowy projekt popularnego YouTubera

Plotki o tym, że Jimmy Donaldson, czyli słynny MrBeast, nawiązał lukratywny kontrakt z Amazonem, krążyły w sieci już od wielu miesięcy. Podawano, że umowa ma opiewać na gigantyczną kwotę bagatela 100 milionów dolarów. Sam YouTuber podkreślał, że przy odpowiednim wsparciu finansowym byłby w stanie stworzyć największy na świecie teleturniej oglądany przez miliony ludzi na całym świecie.

Bardzo szybko doniesienia te stały się rzeczywistością. Ogłoszono Beast Games, czyli największy rozrywkowy teleturniej realizowany przez MrBeasta we współpracy z platformą Amazon Prime. Organizatorzy przekazali, że będzie można wygrać w ramach wydarzenia aż 5 mln dolarów, czyli przeszło 19,5 mln złotych w przeliczeniu na rodzimą walutę.

Reklama

Łącznie w teleturnieju weźmie udział 5 tys. osób z całego świata. Oto wymagania, które trzeba spełnić, by móc się zgłosić do rywalizacji:

  • skończone 18 lat w momencie składania wniosku
  • ważny paszport do kwietnia 2025 roku
  • dostępność pod koniec czerwca bieżącego roku, a następnie być może od lipca do września (organizatorzy zastrzegają, że daty mogą się zmienić)
  • dokument uprawniający do legalnego pobytu na terenie Stanów Zjednoczonych oraz możliwość przylotu i wylotu z tego kraju lub najzwyczajniej w świecie obywatelstwo USA.

Ochotnicy (opcjonalnie) mogą nagrać 60-sekundowy film, w którym przedstawią się z imienia i nazwiska, określą swój wiek, miejsce zamieszkania i powiedzą, czym się zajmują. Ponadto chętni w rzeczonym klipie opisać muszą na co przeznaczą główną nagrodę oraz dlaczego chcą rywalizować o uczestnictwo w Beast Games.

Organizatorzy sygnalizują, by ochotnicy spróbowali "zaimponować" swoim filmem. Najmocniej ceniona będzie więc kreatywność i wyjście poza pewne utarte schematy.

Ponadto w aplikacji umieścić trzeba dwie swoje fotografie: klasyczne selfie i w formie zdjęcia pełnometrażowego.

Aplikować można na dedykowanej stronie beastgames.com.

MrBeast - kim jest organizator turnieju Beast Games?

To największy na świecie YouTuber, którego na tej platformie obserwuje ponad 260 milionów użytkowników. Każdy film Donaldsona potrafi przebić barierę wyświetleń na poziomie 100 milionów. Tą sztuką poszczycić mogą się tylko nieliczni.

26-latek zasłynął z realizacji wielu nietuzinkowych rozrywkowych projektów w serwisie YouTube. Ponad dwa lata temu MrBeast stanął na czele przedsięwzięcia o nazwie Squid Game. Była to swoista adaptacja konkurencji z hitowego serialu Netflixa o tej samej nazwie, przeniesiona do rzeczywistego świata. Śmiałkowie rywalizowali wówczas o 456 tys. dolarów. Klip odnotował ponad 600 milionów odsłon.

Prócz rozrywkowych aktywności Jimmy Donaldson nierzadko podejmuje się też wielu charytatywnych działań. YouTuber w przeszłości opłacił operacje zaćmy 1000 niewidomym osobom czy też wybudował 100 studni w kilku różnych krajach afrykańskiego kontynentu.

Niemal wszystkie realizowane projekty przez MrBeasta odbijają się szerokim echem po wielu zakątkach Internetu. YouTuber słynie z rozrzutności przy materializowaniu swoich przedsięwzięć, zarówno tych o charakterze rozrywkowym, jak i filantropijnym.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: MrBeast
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy