MrBeast ponownie zawstydził świat i pobił kolejny swój rekord w karierze

"MrBeast" po raz kolejny dokonał niemożliwego. Najpopularniejszy internetowy twórca na świecie udowodnił, że w serwisie YouTube czuje się jak ryba w wodzie, bijąc kolejny rekord. Ta sztuka udała się tylko nielicznym.

Znany na całym świecie. Celebryta czy filantrop?

Jimmy Donaldson znany szerzej pod pseudonimem "MrBeast" to aktualnie największy YouTuber na świecie. Twórca zgromadził na swoim prężnie rozwijanym kanale ponad 175 mln subskrybentów, co czyni go najchętniej obserwowaną solową osobowością na tej popularnej platformie.

Filmy MrBeasta potrafią osiągnąć oszałamiające liczby. Większość z nich przekracza 100 milionów wyświetleń, a te rekordowe potrafią przebić nawet 250 milionów. Takie rezultaty nie są obecnie osiągalne przez innych twórców działających na YouTube, co czyni Donaldsona najchętniej oglądanym człowiekiem w rzeczonym serwisie.

Reklama

25-latek z Kansas lubi zarówno elektryzować, jak i polaryzować społeczeństwo. Celebryta dał się poznać jako showman oraz... filantrop. Na realizację swoich filmów MrBeast potrafi wydać prawdziwą fortunę. Jeśli chodzi z kolei o akcje dobroczynne, to w tym aspekcie też moglibyśmy rozpisać się całkiem szeroko. W ostatnim czasie Donaldson opłacił operacje zaćmy 1000 niewidomym osobom. Duży ładunek emocjonalny wśród jego fanów wywołał także inny film, na którym YouTuber oddał przypadkowej kelnerce w restauracji nowoczesny samochód.

Z czego jeszcze zasłynął MrBeast? Ze swojej olbrzymiej hojności, o której jakiś czas temu pisaliśmy na łamach naszego serwisu. Świat obiegła informacja, ż popularna osobowość sieci wykupuje w Greenville w Karolinie Północnej kolejne domy i gospodarstwa - jednak nie dla siebie, tylko w prezencie dla swojej rodziny i bliskich pracowników. Szacuje się, na to rozległe przedsięwzięcie 25-latek wydał łącznie ponad 2 mln dolarów.

Dlaczego akurat w tej okolicy? MrBeast darzy te okolice niezwykłym sentymentem, bowiem to właśnie tam dorastał. Sporą ciekawostką może być z kolei fakt, że cieszący się olbrzymią sławą twórca sam żyje dosyć przystępnie, by nie powiedzieć skromnie, a w jego domu znajdziemy: cztery sypialnie, barek, pokój rodzinny, kuchnie i kilka łazienek.

Rekord za rekordem - fenomen MrBeasta

Dosłownie w ubiegłym miesiącu MrBeast pobił jeden z najbardziej niezwykłych rekordów na platformie YouTube. Donaldson zdetronizował innego słynnego twórcę znanego pod pseudonimem "PewDiePie" pod względem łącznej liczby wyświetleń wszystkich filmów na kanale. 25-latek z Kansas osiągnął 30 miliardów odsłon, natomiast jego największy konkurent zgromadził do tej pory ponad 29 miliardów.

To jednak nie wszystko. Filmem wrzuconym ponad tydzień temu o tytule "7 Days Stranded At Sea" MrBeast pobił rekord platformy YouTube. Jeszcze żadnemu twórcy nie udało się zgromadzić pod klipem (we wszystkich kategoriach poza muzycznymi) w zaledwie dobę zawrotnych 49 milionów wyświetleń. Donaldson to zrobił.

Gdyby tego było mało, na kanale YouTubera po kilku dniach pojawił się nowy film zatytułowany "$1 vs $250,000 Vacation!", który wygenerował w 24 godziny 52,1 milionów odsłon, bijąc poprzedni rekord należący do najpopularniejszego twórcy w sieci aż o 3 miliony.

Te niesamowite rezultaty, to jak przyznał sam MrBeast, dopiero początek. YouTuber zdradził, że już niebawem będzie miał miejsce debiut jego największego filmu w karierze, na który wydał ponad 4 miliony dolarów. Klip może osiągnąć oszałamiające liczby i przebić nawet hitowy "$456,000 Squid Game in Real Life!", czyli najpopularniejszy film na kanale twórcy, który do tej pory zgromadził 480 milionów odsłon.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: YouTube | MrBeast
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama