Biblia już dostępna na Steam

​Biblia jest od setek lat jednym z najważniejszych dzieł literackich dla ludzkości. Najważniejsza chrześcijańska księga pojawiła się właśnie na...Steamie. Można ją kupić w formie audiobooka. Cena wydaje się być jednak nieco za wysoka.

Steam znany jest z nietypowego asortymentu

Steam jest sklepem z grami wideo, na którym każdego dnia pojawiają się bardzo nietypowe projekty. Wiele z nich jest takie, które wykraczają poza wyobraźnię wielu graczy.

Mowa między innymi o różnorakich symulatorach czy autorskich projektach, które często budzą kontrowersje. Regulamin Steama zawiera ścisłe reguły i wiele gier nie zostaje dopuszczonych do obecności na platformie.

Jednak takie produkcje jak "Priest Simulator" czy "Surgeon Simulator" zyskały bardzo duży rozgłos z uwagi na bardzo nietypowy content, jaki można znaleźć w ramach rozgrywki.

Reklama

Okazuje się, że nie tylko gry mogą być obiektem zainteresowania posiadaczy konta na Steamie. W sklepie znalazł się audiobook...samej Biblii. Za niektóre osiągnięcia dostaniemy specjalne wyróżnienie na Steamie.

Biblia przy akompaniamencie muzycznym może być hitem

Twórcy zapewnili maksymalną przyjemność ze słuchania audiobooku najbardziej znanego dzieła literackiego na świecie. Podczas słuchania treści Biblii, w tle będzie grała nam muzyka, co ma jeszcze mocniej przyciągnąć.

Ciekawostką jest fakt, że możemy otrzymywać osiągnięcia na Steamie podczas słuchania tej pozycji. Wystarczy otworzyć audiobooka na dowolnej Księdze i wówczas otrzymamy już "achievement".

Niestety katoliccy użytkownicy Steama mogą być bardzo zawiedzeni. Owa pozycja jest oparta o Nową Biblię króla Jakuba, czyli protestancką wersję Biblii. Aktualnie audiobook jest w promocji do 21 listopada.

Kosztuje on nieco ponad 36 złotych. Jego regularna cena wyniesie aż 54 złote. Patrząc na to, że język polski nie jest obsługiwana, a sama Biblia jest najpopularniejszym dziełem na świecie, to cena wydaje się być nieco zbyt wysoka dla wielu potencjalnych odbiorców.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Steam | Biblia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy