Reklama

​Xbox Cloud Gaming dostępne w Argentynie i w Nowej Zelandii

Microsoft nieprzerwanie stara się rozwijać sekcję gier na całym świecie. Już od dzisiaj usługa Xbox Cloud Gaming rozszerza swoje działanie o nowe państwa. Dostęp do grania w chmurze otrzymają mieszkańcy Nowej Zelandii i Argentyny.

Xbox Cloud Gaming działa prężnie od 2020 roku. Rozwijana przez Microsoft technologia dostępna jest dla wszystkich subskrybentów Xbox Game Pass Ultimate bez dodatkowych opłat. Z chmury mogą korzystać wszyscy gracze na konsolach, telefonach komórkowych, tabletach oraz na komputerach.

Xbox Cloud Gaming z premierą w Argentynie i Nowej Zelandii

Do tej pory usługa dostępna była w 26 różnych krajach. Zgodnie z obietnicami Microsoftu, gigant planuje sukcesywnie poszerzać horyzonty i wychodzić naprzeciw oczekiwaniom kolejnym społecznościom graczy na całym świecie. Wraz z dniem 9 czerwca Cloud Gaming od Xboksa zagości w Argentynie oraz w Nowej Zelandii.

Reklama

Warunki do uruchomienia i korzystania z Xbox Cloud Gaming można znaleźć na oficjalnej stronie Xbox. Po pierwsze, jak już wspomniano, należy być subskrybentem Xbox Game Pass Ultimate, posiadać zgodne urządzenie oraz kontroler, a także połączenie internetowe 10 Mb/s (urządzenia mobilne) i 20 Mb/s (konsole, PC).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy