Xbox 360: Weekend z darmowym dostępem do Xbox Live Gold

W najbliższych dniach pogoda ma dopisywać, ale to wcale nie przeszkadza w tym, żeby odpowiednio rozplanować sobie czas i poświęcić jakąś jego część na granie. W szczególności, że gigant z Redmond zadbał o odpowiednie warunki.

Jeżeli posiadasz konsolę Xbox 360 i zmęczyła cię już trochę samotna rozgrywka w trybie dla pojedynczego gracza, to w ten weekend będzie dobra okazja, by za darmo sprawdzić swoje umiejętności także w wieloosobowej zabawie po sieci.

Dzisiaj o godzinie 13:00 ruszyła nowa promocja Microsoftu, która umożliwia wszystkim graczom dostęp do płatnej subskrypcji Xbox Live Gold za darmo. Akcja zakończy się w niedzielę o godzinie 23:59 - do tego momentu każdy będzie mógł wypróbować m.in. tytuły nastawione stricte na multiplayer, jak Warface, World of Tanks, Happy Wars czy AirMecz Arena.

Darmowy weekend z Xbox Live to także świetna okazja do wzięcia udziału w wyścigach w Forzie Horizon 2, postrzelania do obcych w Destiny, strzelenie kilku bramek w FIFIE 15 czy zbudowaniu własnego miasta w Minecrafcie.

Niestety akcja działa wyłącznie w obrębie platformy Xbox 360. Oznacza to, że użytkownicy nowej konsoli Xbox One nie skorzystają z promocyjnej oferty.

Dowiedz się więcej na temat: Microsoft

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje