Wiedźmin: Odważny cosplay Yennefer zaprezentowany przez rosyjską artystkę

Każdego roku w internecie pojawia się wiele cosplayów związanych z uniwersum Wiedźmina. Nie można się temu specjalnie dziwić, gdyż saga, serial oraz przede wszystkim trylogia gier wideo zdobyły ogólnoświatową sławę. Teraz rosyjska cosplayerka postanowiła zaprezentować w sieci własną interpretację wyglądu Yennefer.

Wiedźmin inspiracją dla cosplayerów

Niewątpliwie trylogia Wiedźmin jest jednym z największych sukcesów polskiego przemysłu growego. Studio CD Projekt RED, biorąc się za adaptację opowiadań i powieści autorstwa Andrzeja Sapkowskiego zapewne nie spodziewało się, jak dużego rozgłosu nabiorą te produkcje. Szczególnie popularna stała się trzecia część serii. Wiedźmin 3 został uznany w 2015 roku najlepszą grą na gali The Game Awards. Tytuł został także nagrodzony podczas ceremonii Golden Joystick Awards.

Reklama

Polska gra zdobyła tam następujące wyróżnienia: gra roku, najlepsza fabuła, najlepszy projekt wizualny i najlepszy moment w grze (wątek z Krwawym Baronem), CD Projekt Red otrzymał natomiast tytuł "Studia Roku". Pomimo tego, że od premiery popularnego "Wieśka" minęło już niemal dziewięć lat, gracze nadal chętnie wracają do tej produkcji. Tyczy się to również cosplayerów, którzy regularnie "ożywiają" Triss czy Yennefer. Jedna z cosplayerek postanowiła zaprezentować odważne wydanie jednej z kluczowych bohaterek Wiedźmina.

Rosyjska cosplayerka zachwyca jako Yennefer

Mowa o cosplayerce znanej w sieci jako "Irina Meier". Rosjanka, na co dzień mieszkająca we Francji znana jest w sieci od bardzo dawna. Głównym jej obszarem działania jest publikowanie cosplayów w mediach społecznościowych. Oprócz tego zajmuje się swoim kanałem na YouTube oraz streamuje na platformie Twitch.tv. Jej profil na Instagramie śledzony jest przez ponad 1,2 mln użytkowników, co wskazuje na ogromną popularność kobiety. Rosjanka regularnie chwali się kolejnymi swoimi projektami.

Najnowszym z nich jest interpretacja wyglądu Yennefer z Wiedźmina. Kobieta ukazała tę postać w bardzo odważnym kontekście. Czarnowłosa bohaterka sagi stworzonej przez Andrzeja Sapkowskiego znajduje się na dużym łożu ubrana w gorset oraz bardzo odważną bieliznę, a z boku widzimy zapalone świece, które dodają dużo klimatu.

Publikacja zdobyła bardzo duże zainteresowanie wśród internautów, generując kilkadziesiąt tysięcy polubień każdego wpisu, który dotyczy tego wydania Yennefer. Zapewne nie jest to ostatnie słowo Rosjanki i w najbliższych tygodniach zobaczymy jeszcze wiele nowych projektów tej cosplayerki.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: cosplay | Wiedźmin
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy