Wczesna wersja PC-towego wydania State of Decay jeszcze dzisiaj

State of Decay, jedna z ciekawszych rozprowadzanych cyfrowo gier ostatnich miesięcy, już niedługo trafi na PC.

Twórcy produkcji ze studia Undead Labs poinformowali, że ukaże się ona na Steamie... jeszcze dzisiaj. Co prawda mowa tylko o wczesnej wersji, która dostępna będzie w ramach Early Access, ale jednak. State of Decay na PC powinno pojawić się na Steamie jeszcze dzisiaj, a więc 20 sierpnia. Kosztować ma 20 dolarów (ok. 62 zł).

Developerzy zaznaczają jednak, że ta edycja gry nie będzie dla wszystkich. Zgodnie z wcześniej ujawnionymi informacjami, State of Decay, które dzisiaj ukaże się na platformie Valve, będzie dostępne w testowej wersji.

Takiej, która może zawierać błędy i wywalać na pulpit, a do tego nie będzie obsługiwała klawiatury i myszy - grać można tylko za pomocą pada od X360 (można wypróbować też kontrolery innych firm, ale twórcy przyznają, że nie były one sprawdzane). Wsparcie dla tradycyjnych komputerowych akcesoriów pojawi się wkrótce.

Dzięki wypuszczeniu wczesnej edycji gry, developerzy chcą uzyskać opinie fanów, które pomogą im dopracować ich dzieło. Dlatego też na razie State of Decay przeznaczone jest tylko dla prawdziwych "hardkorów". Aha - oczywiście osoby, które kupią testową wersję w ramach Early Access otrzymają darmową aktualizację do finalnego produktu.

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy