Ubisoft i ograniczenia z Assassin’s Creed Valhalla na Steamie

Łowcy trofeów nie będą zadowoleni. Ubisoft zdecydował się ostatnio debiutować część swojej biblioteki na Steamie. Wiąże się to niestety z pewnymi ograniczeniami, co dotknęło właśnie Assassin’s Creed Valhalla.

W tym roku mogliśmy wielokrotnie naocznie zobaczyć siłę Steama. Kilka razy objawiało się to poprzez kolejne rekordy liczby graczy. Pandemia zapewniła platformie Valve spory zastrzyk użytkowników. Wiele osób zostało zamkniętych w domach i spędzało wolny czas przy komputerze, nadrabiając różne gamingowe zaległości.

Sukces Steama objawił się również pod postacią dużych wydawców decydujących się na debiutowanie swoich gier na platformie Valve. Na Steama przyszło Electronic Arts, Activision, a nawet Sony, które jak na razie zrezygnowało z tworzenia własnej platformy i gry z PlayStation przenosi prosto na największą platformę gamingową na PC. Do tej listy wydawców dołączył ostatnio Ubisoft.

Reklama

W rezultacie 6 grudnia na Steamie pojawiła się ostatnia odsłona Assassin’s Creeda. Gracze nie mieli wielu zastrzeżeń względem samej produkcji, ale niektórzy krytycznie podeszli do kwestii braku osiągnięć w grze. Zawsze jest to dodatkowa motywacja, żeby eksplorować mapę i odkrywać wszystkie znajdźki.

Temat ten zaadresował ostatnio Ubisoft, przyznając, że nie mają planów zaktualizowania Assassin’s Creed Valhalla o wsparcie dla systemu osiągnięć. Niestety przy okazji tego krótkie oświadczenia nie został podany żaden powód. Co również ciekawe, trofea można normalnie zdobywać w grze na platformie francuskiego wydawcy, Ubisoft Connect.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Assassin’s Creed Valhalla | Ubisoft | Steam
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama