Reklama

Tony Hawk's Pro Skater 5 wygląda, niestety, jak interaktywne drewno

Nie żeby było to wielkie zaskoczenie, zwłaszcza że - pomimo połowy internetu wieszczącej, że to pierwszy gameplay z nowej odsłony - materiał z rozgrywką już widzieliśmy. Wielkiego powrotu THPS najwyraźniej nie będzie. Co najwyżej taki malutki powrocik.

Pamiętacie te wszystkie godziny, które spędziliście przy grach z Tonym Hawkiem? A pamiętacie grafikę, która "obowiązywała" wtedy w grach? Bo to właśnie ona powróci w Tony Hawk's Pro Skater 5. Nie jest to oczywiście celowe działanie twórców, tylko śmiech przez łzy ludzi, którzy w różnych miejscach w internecie zadają sobie pytanie, czy to wersja z PSX, czy z PS2.

Ani jedno, ani drugie - jak zdążyliście zauważyć, to po prostu zgrabny recykling Tony Hawk's Pro Skater HD, które... mówiąc krótko i bez przeklinania, nikogo nie zwaliło z nóg. Zapowiada się na to, że w tym przypadku będzie podobnie.

Reklama

Ponadto, Josh Tsui, prezes Robomodo (studia, na które będziecie krzyczeć za nowego Pro Skatera), podzielił się z nami szczegółami dotyczącymi gry. A konkretnie - multi online. Jak mówi, łączenie się z innymi graczami będzie wyglądało inaczej, niż w poprzednich częściach serii: "Levele Freeskate będą służyć jako lobby dla maksymalnie 20 graczy. Działać będą jak huby, w których gracze mogą sobie siedzieć i skejtować pomiędzy kolejnymi misjami i meczami online".

Pojawią się dedykowane serwery, na których bawić się będziemy z naszą drużyną albo grać przeciwko wszystkim innym w ramach różnych trybów gry. Po skończeniu takiej misji można będzie natychmiast powrócić do Freeskate, aby zastanowić się nad tym, co chcemy robić dalej.

A teraz bardzo ważna informacja: wszystko to, co przeczytaliście powyżej na temat multi, dotyczy tylko wersji na PlayStation 4 i Xboksa One. Co z PlayStation 3 i Xboksem 360? Na nich multi nie będzie. Co z PC? Na razie nie zapowiedziano, żeby gra w ogóle miała się kiedykolwiek ukazać na blaszakach.

Daty premiery też są różne: na PS4 i XBO zagramy 29 września, a na PS3 i X360... nie wiadomo kiedy. Mówi się o czwartym kwartale tego roku. Aha, wersje na konsole starej generacji w zamian za brak multi będą tańsze.

Oprócz tego dowiedzieliśmy się, że w wersjach na konsolach Sony pojawią się ekskluzywne głowy:

CD Action
Dowiedz się więcej na temat: Tony Hawk's Pro Skater 5

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy