The Quarry najdłuższą grą Supermassive Games

​Czy The Quarry będzie najlepszą dotychczas grą studia Supermassive Games? Tego nie wiemy. Wiemy za to, że będzie najdłuższą.

The Quarry ujrzy światło dzienne już w czerwcu, więc nie ma się co dziwić, że twórcy co i rusz prezentują nowe materiały oraz informacje na temat swojej gry. Ostatnio mogliśmy obejrzeć około półgodzinny gameplay, a teraz dowiedzieliśmy się, ile zajmie ukończenie całej przygody przygotowywanej przez brytyjskie Supermassive Games.

Okazuje się, że The Quarry będzie najdłuższą grą tego dewelopera spośród wszystkich dotychczasowych. Jej przejście zajmie nam około 10 godzin. To zdecydowanie więcej niż w przypadku The Dark Pictures: Man of Medan (4,5 godziny), The Dark Pictures: Little Hope (5 godzin), The Dark Pictures: House of Ashes (6 godzin), a nawet Until Dawn (8 godzin).

Reklama

The Quarry - najdłuższa, ale i najlepsza?

Supermassive Games stara się nas zainteresować nie tylko mroczną historią, gwiazdorską obsadą, niemal fotorealistyczną grafiką oraz długością rozgrywki, ale także dodatkowymi atrakcjami. Pojawią się wśród nich co najmniej dwie, które przypadną do gustu tym graczom, którzy oczekują przede wszystkim interaktywnego filmu, a nie gry jako takiej.

Pierwsza z nich to opcja wyłączenia sekwencji QTE, a druga to tryb filmowy, w którym najpierw określimy sposób zachowania poszczególnych bohaterów, a następnie po prostu obejrzymy kolejne sceny, obserwując skutki naszych - podjętych na samym początku - decyzji.

The Quarry trafi do sklepów 10 czerwca. Gra powstaje z myślą o PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series X|S. Jej reżyser twierdzi, że to "przełom w dziedzinie opowiadania interaktywnych historii".

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: The Quarry
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy