Reklama

Symulator Jezusa z nowym trailerem

​Zbliżają się święta, więc jest idealna okazja, by przypomnieć, że zapowiedziane rok temu I am Jesus Christ - symulator Jezusa Chrystusa od firmy PlayWay - nadal powstaje. Opublikowano nowy trailer, koncentrujący się właśnie na Bożym Narodzeniu, a więc na narodzinach naszej postaci głównej.

I am Jesus Christ trafi wyłącznie na PC, przez platformę Steam. Termin debiutu gry nie jest obecnie znany, ale - jak widać - prace trwają już od co najmniej roku. Nowy trailer pokazuje chyba pewne postępy. Nie brakuje w nim cytatów z Biblii i zadbano nawet o biblijny głos pana narratora.

Produkcja zaproponuje spory wachlarz możliwości. I tak jako Jezus Chrystus będziemy mogli między innymi uzdrawiać napotykane osoby, czy też "przeprowadzić" trzydzieści różnych cudów. Nie zabraknie chrzczenia, ukrzyżowania czy zmartwychwstania - jak opisano właśnie w Biblii.

Reklama

Przy okazji stoczymy też "realistyczny" pojedynek z raczej trudnym ciężkim bossem, jakim jest szatan. Mamy do czynienia ze stosunkowo wysokim poziomem wizualnym, który nie odbiega od sporej ilości konkurencyjnych symulatorów. Nie zabraknie również wydarzeń całkowicie fikcyjnych.

W dostępnym na platformie Valve opisie autorzy zapowiadają nie tylko specjalne umiejętności kierowanej przez nas postaci, ale też wzywanie Ducha Świętego czy - co ciekawe - otwarty świat, choć w tym  ostatnim przypadku nie do końca jest jasne, jak w praktyce zostanie zrealizowany.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy