Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Symulator autopsji z elementami horroru oficjalnie zapowiedziany

​Studio Woodland Games zapowiedziało nietypowy symulator, w którym wcielimy się rolę patomorfologa przeprowadzającego sekcje zwłok. Dodatkowo w grze nie zabraknie elementów horroru.

Na rynku nie brakuje nietypowych symulatorów, takich jak choćby symulator kamienia, kozy, złodzieja czy kromki chleba. W ostatnim czasie ujawniono także symulator papieża, wobec którego twórcy mają poważne plany. Teraz do grona zaskakujących symulatorów dołącza zapowiedziany Autopsy Simulator, w którym zgodnie z nazwą wcielamy się w postać przeprowadzającą sekcję zwłok.

Reklama

Główny bohater gry to tym samym patomorfolog Jack, który przeprowadzając autopsję pewnej kobiety znajduje w jej ciele pierścionek należący do zaginionej przed laty żony. Postanawia on więc rozwikłać zagadkę zniknięcia ukochanej. Wbrew pozorom nie będziemy mieć do czynienia wyłącznie z typowym symulatorem, a deweloperzy odpowiedzialni za projekt obiecują pełnoprawną kampanię fabularną, która zmrozi nam krew w żyłach.

Warto bowiem wiedzieć, iż zgodnie z opisem jest to produkcja z elementami horroru, z kolei kierowana przez gracza postać zmierzy się z wieloma mrocznymi siłami oraz słabościami własnego umysłu. Widzimy to już na zaprezentowanym zwiastunie, na którym Jack podczas sekcji doświadcza wizji ożywionego człowieka. W trakcie gry będziemy analizować ciała kilku zmarłych, z czego każdy z nich ma swoją konkretną historię, którą należy odkryć, by poznać przyczynę zgonu. Podczas rozgrywki będziemy musieli przeglądać rozmaite dokumenty, żeby poznać detale o znajdujących się w prosektorium osobach i odkryć wszelkie wskazówki prowadzące nas do finału danej sprawy.

Co ciekawe, gra powstała we współpracy z lekarzami od kryminalistyki oraz osobami zajmującymi się przytoczonymi sprawami na co dzień, więc powinniśmy dostać całkiem realistyczny symulator. Termin premiery nie został na ten moment podany przez twórców, ale prawdopodobnie trafi on do sprzedaży na Steam jeszcze w tym roku. Za produkcję odpowiada polskie studio Woodland Games, które wcześniej stworzyło Taxi Simulator.

Marcin Jeżewski - ITHardware.plDowiedz się więcej na temat: Autopsy Simulator

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje