Reklama

Świetna obsada Fallouta od Amazona

Jeśli do tej pory nie mieliście żadnych oczekiwań względem serialowej adaptacji Fallouta, przygotowywanej przez Amazona, to po ogłoszeniu obsady, powinniście spodziewać się fajerwerków.

Amazon i Bethesda ogłosiły współpracę w 2020 roku, ujawniając, że postapokaliptyczna seria gier wideo zostanie zaadaptowana na mały ekran przez twórców Westworld, Lisę Joy i Jonaha Nolana. Szef Bethesdy, warto podkreślić, że Todd Howard, jest również zaangażowany jako producent wykonawczy.

Casting do serialu rozpoczął się na początku tego rogu, a w związku z tym, że zdjęcia ruszają za kilka miesięcy, poznaliśmy niektórych aktorów, którzy wcielą się w bohaterów post apokaliptycznego świata.

Trójka aktorów, która dołączyła do obsady to: Kyle MacLachlan (Twin Peaks), Xelia Mendes-Jones (Wheel Of Time) i Aaron Moten (Disjointed). Na razie jednak tajemnicą jest, kogo zagrają. Wspomniana trójka dołączy do ogłoszonego niedawno duetu: Elli Purnell (Yellowjackets) i Waltona Gogginsa (Ant Man And The Wasp).

Reklama

"Cholernie dobra iguana na patyku"

Nie będziemy ukrywać, że najbardziej cieszy nas Kyle MacLachlan, który w każdej roli sprawdza się wręcz znakomicie. Nie możemy się doczekać, by zobaczyć, co jego kunszt aktorski wniesie do świata Fallouta. Na ten moment nie wiadomo, czy film będzie adaptacją którejkolwiek z gier, czy raczej osobną historią rozgrywającą się na Pustkowiach. Rozum podpowiada to drugie.

"Fallout to jedna z najwspanialszych serii gier wszechczasów" - powiedzieli Joy i Nolan w 2020 roku. "Każdy rozdział tej niesamowicie pomysłowej historii kosztował nas niezliczone godziny, które mogliśmy spędzić z rodziną i przyjaciółmi. współpracujemy z Toddem Howardem i resztą genialnych szaleńców z Bethesdy, aby ożywić ten ogromny, wywrotowy i mrocznie zabawny świat dzięki Amazon Studios".

"W ciągu ostatniej dekady braliśmy pod uwagę wiele możliwości przeniesienia Fallouta na ekran" - dodał Howard. "Ale od momentu, w którym po raz pierwszy rozmawiałem z Jonah i Lisą kilka lat temu, było jasne, że oni i zespół Kilter zrobili to dobrze. Jesteśmy wielkimi fanami ich pracy i nie moglibyśmy być bardziej podekscytowani współpracować z nimi i Amazon Studios".

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama