Fallout 76: Darmowa aktualizacja "Przetestuj swój metal" już dostępna

​Najnowsza aktualizacja Fallouta 76 jest dostępna bezpłatnie dla wszystkich graczy. Przetestuj swój metal wprowadza trzy nowe wydarzenia publiczne: "Przetestuj swój metal", "Nakaz eksmisji" i "Bimbrowa hulanka" oraz sezon 9. z planszą S.C.O.R.E. "Serce ze stali - opowieść z Wyspy Grozy", na której wszyscy gracze mogą zdobywać punkty S.C.O.R.E. i awansować, aby zdobyć nowe nagrody.

Przetestuj swój metal

Bractwo Stali wysyła zespół terenowy do zbadania poczynań Rdzawych Orłów, grupy Krwawych Orłów, które zbierały zapasowe części robotów i budowały armię botów bojowych. To wydarzenie pojawia się na mapie w Metalowej Kopule, na północ od Fortu Atlas na Dzikiej Rubieży.

Aby je rozpocząć, gracze powinni porozmawiać z nowicjuszem Pappasem. Przetrwać trzy rundy z trójką innych członków zespołu terenowego Bractwa w starciach z drużyną przeciwną złożoną z maszyn Rdzawych Orłów. Gracze mogą zdobywać łupy, PD i nagrody rzadkie, w tym plany wytworzenia nowego zestawu pancerza robociarza.

Reklama

Nakaz eksmisji

Supermutanci przejęli nowe obozowisko osadników w Opoce, w którym konstruowano maszynę zwaną "likwidatorem promieniowania". To wydarzenie pojawia się na mapie, w kraterze na wschód od Opoki i na południe od Huntersville, na Dzikiej Rubieży.

Zadaniem graczy będzie pokonanie fali supermutantów i obrona likwidatora promieniowania przed ich atakami, aby zapewnić mu ciągłe funkcjonowanie. Gracze mogą zyskać reputację frakcji osadników, łupy i szansę na zgarnięcie kilku rodzajów trzygwiazdkowej broni legendarnej, z których każda posiada wyjątkowe, nowe malowanie.

Bimbrowa hulanka

Bimbrownik Ned stoi za barem w chacie braci Sunday w Błotnisku. Gracze powinni odwiedzić Neda, aby rozpocząć to wydarzenie i pomóc mu zdobyć kluczowy składnik bajecznego błotniskowego bimbru - jad kwasowego łykacza. Zapalić hulankowe ognisko i zmierzyć się z hordą łykaczy, aby zebrać ich jad.

Aby osiągnąć sukces, gracze muszą wlać 30 jednostek jadu do nowej partii bimbru i upewnić się, że destylatory przetrwają ataki łykaczy. Zyskać reputację frakcji bandytów, łupy, zupełnie nową broń do walki wręcz, "całus łykacza", i kilka butelek łykaczobimbru, który zwiększy obrażenia zadawane całusem łykacza.

9. sezon, wprowadzający Serce ze stali - opowieść z Wyspy Grozy jest już dostępny. Gracze mogą rozegrać tę przygodę, a być może zyskacie Zestaw Wyspy Grozy, skórkę kościanego łuku, kościany tron i nie tylko. W tym sezonie, posiadacze Fallout 1st mogą też się cieszyć specjalnymi nagrodami i zwiększonym współczynnikiem zdobywania punktów S.C.O.R.E.

INTERIA/materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Fallout 76
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama