Stray. Nowy mod pozwala wcielić się w Garfielda

Modderzy przeszli już Stray i powoli zabierają się do tworzenia alternatywnych wersji gry. Jedna z ostatnich modyfikacji zamienia głównego bohatera na rudego, leniwego miłośnika lazanii, Garfielda.

Stray jest największą niespodzianką ostatnich miesięcy. Dobrze sprzedawał się Monster Hunter, Fall Guys odniosło sukces po przejściu na free to play, ale Stray pojawiło się niemalże znikąd i szturmem podbiło serca graczy.

Gra ma aktualnie prawie 96% pozytywnych ocen i znajduje się wśród najlepszych gier na Steamie 2022 roku. W oczach wielu użytkowników jest to doskonały tytuł, który nie wymaga żadnych poprawek. Nie oznacza to jednak, że niektórzy modderzy nie skusili się na wprowadzenie do niego drobnych zmian.

Reklama

Ostatnio widzieliśmy przede wszystkim eksperymenty z podmianą głównego bohatera. W miejsce rudego kota postawiono psa, co było najbardziej oczywistym kierunkiem eksperymentów, ale potem pojawił się również CJ z Grand Theft Auto: San Andreas. Teraz na Nexus Mods zadebiutowała modyfikacja stawiająca Garfielda w roli głównego bohatera.

Garfield pasuje oczywiście do Straya dużo bardziej niż CJ z GTA: San Andreas. Kot jest jednak dużo bardziej kreskówkowy i mocno różni się od rudego kota, którym przechodzimy klasyczną wersję Straya. Dla fanów modyfikacji będzie to jednak bardzo zabawna odmiana i doskonała odskocznia od klasycznego Straya. Znając użytkowników Nexus Mods oraz biorąc pod uwagę popularność gry, czekają nas jeszcze dużo bardziej szalone pomysły.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Stray
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama