​Stray. Wydawca gry wspomoże bezdomne koty

Annapurna Interactive, czyli wydawca lipcowego hitu "Stray" łączy siły z organizacjami charytatywnymi. Celem jest wsparcie i pomoc bezdomnym kotom.

Działania marketingowe uskuteczniane przez Annapurna Interactive są godne pochwały. Wydawca na swoim koncie ma już kilka produkcji m.in. Twelve Minutes, Journey, Neon White czy Outer Wilds, ale dopiero lipcowy, długo wyczekiwany debiut gry Stray rozbił bank.

Tytuł, w którym wcielamy się w bezdomnego kota, wędrującego po cyberpunkowym, niebezpiecznym świecie przepełnionym robotami jest teraz na ustach wszystkich. Nic dziwnego, skoro produkcja wnosi sporo świeżości na rynek i idealnie wpasowuje się w gusta wielu graczy.

Reklama

Na Steamie "Stray" jest łakomym kąskiem, a z całego świata napływają teraz, dodajmy, w większości przychylne i pozytywne recenzje o tej grze. Pozytywną i chwalebną działalnością popisuje się również Annapurna Interactive, czyli wydawca opisywanej gry.

Wydawca Stray pomoże bezdomnym kotom przy wsparciu społeczności graczy

Przedsiębiorstwo nawiązało współpracę z organizacjami Nebraska Humane Society oraz Cats Protection, by zachęcić graczy na całym świecie do przekazania darowizn na cele statutowe tych podmiotów, czyli wsparcie bezdomnych, potrzebujących pomocy kotów. Gracze za takie wsparcie mogą liczyć na otrzymanie darmowego dostępu do gry Stray. Oczywiście wszystko odbywa się na zasadach loterii, bowiem liczba kodów do rozdania jest limitowana.

Akcja realizowana przez Cats Protection jeszcze trwa. Do loterii trwają jeszcze zapisy, a wyniki i ogłoszenie zwycięzców nastąpi 22 lipca. To najprostsza droga do połączenia przyjemnego z pożytecznym.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Stray
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama