Reklama

Star Trek: Bridge Crew opóźnione

Przedstawiciele firmy Ubisoft poinformowali o opóźnieniu premiery Star Trek: Bridge Crew - opartej na słynnym serialu telewizyjnym gry, która powstaje z myślą o urządzeniach VR.

Pierwotnie produkcja miała trafić do sprzedaży w przyszłym miesiącu. Niemalże w ostatniej chwili zdecydowano się przesunąć debiut. Według nowych planów, tytuł ujrzy światło dzienne 14 marca przyszłego roku.

Przedstawiciele Ubisoftu nie podali powodów poślizgu, ale z opublikowanego przez firmę oświadczenia można wywnioskować, że odpowiedzialni za projekt developerzy ze studia Red Storm Entertainment po prostu potrzebują czasu na dopracowanie tytułu. Podkreślono, że twórcy chcą "zaoferować wciągające i angażujące doświadczenia".

W powstającej produkcji maksymalnie czterech graczy wcieli się w członków kosmicznego statku U.S.S. Aegis. Każdy użytkownik obejmie inną funkcję - jeden będzie kapitanem, a pozostali oficerem taktycznym, nawigacyjnym lub inżynierem.

Reklama

Największą atrakcją gry będzie oczywiście możliwość przeniesienia się na mostek okrętu - niemalże dosłownie. Będzie to możliwe dzięki temu, że produkcja tworzona jest w technologii rzeczywistości wirtualnej.

Star Trek: Bridge Crew ma być kompatybilne z urządzeniami Oculus Rift, HTC Vive oraz PlayStation VR.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama