Reklama

Spider-Man przejdziemy w 20 godzin

​Studio Insomniac Games ujawniło kilka interesujących informacji na temat nadchodzącej gry akcji Spider-Man. Dowiedzieliśmy się między innymi, że ukończenie głównej ścieżki fabularnej zajmie 20 godzin, a pierwsza łatka będzie gotowa do ściągnięcia już w dniu premiery.

James Stevenson, zajmujący się we wspomnianej firmie kontaktami ze społecznością, sprecyzował na Twitterze, że testerzy grający na domyślnym poziomie trudności potrzebują około 20 godzin na ukończenie kampanii.

Jak można się domyślać, ta suma nie obejmuje atrakcji pobocznych. Tych, jak na produkcję w otwartym świecie przystało, nie zabraknie. Jak wiemy z poprzednich zapowiedzi, się z losowymi przestępcami rozsianymi po mieście i wykonamy zadania poboczne dla Black Cat.

To jeszcze nie wszystko. Ukończymy też wyzwania Taskmastera, przeprowadzimy badania dla Harry’ego Osborna, zaatakujemy bazy Fiska i znajdziemy zgubione plecaki Petera Parkera. Będzie co robić i podejrzewamy, że 20 godzin to raczej ostrożne minimum.

Reklama

W kwestii wspomnianej łatki Stevenson nie chciał jeszcze ujawnić jej rozmiaru. Prace nad poprawkami trwają do ostatniej chwili, więc deweloperzy zapewne sami jeszcze nie wiedzą, ile danych trzeba będzie pobrać przez sieć w dniu premiery.

Wiemy natomiast, że sama gra będzie potrzebowała co najmniej 45 gigabajtów na dysku twardym konsoli. Do tego dojdą oczywiście dane związane z wspomnianą aktualizacją.

Spider-Man ukaże się 7 września, wyłącznie na PS4.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama