Serial Cleaner: Nowa gra krakowskiego studia iFun4all

Studio iFun4all, odpowiedzialne m.in.za takie tytuły jak Green Game: TimSwapper czy Red Game without a great name, wrzuciło do Sieci krótką zajawkę ich najnowszej produkcji.

Teaser gry zdaje się udowadniać, że sprzątanie może być przyjemnością. Więcej materiałów z gry (w tym gameplay) ujawnionych zostanie podczas tegorocznej edycji Digital Dragons, która odbędzie się w dniach 16-17 maja.

Serial Cleaner opowie historię faceta odpowiedzialnego za dyskretne sprzątanie miejsc zbrodni oraz pozbycie się zwłok. Twórcy gry zapewniają, że produkcja humorem i atmosferę będzie nawiązywać do filmowych i serialowych klasyków, z Fargo i Pulp Fiction na czele.

Wiadomo również, że akcja gry umiejscowiona została w latach 70-tych ubiegłego wieku, a większość misji będzie bazowała na prawdziwych występkach z tamtego okresu.

IFun4all nie jest w stanie zdradzić na tę chwilę, na jakich platformach zagramy w Serial Cleanera. Prawdopodobnie będą to komputery osobiste, aczkolwiek nie wykluczone, że gra pojawi się również na urządzeniach mobilnych. Data premiery także pozostaje tajemnicą.

Autor: Łukasz Morawski

Ekspert Ceneo
Dowiedz się więcej na temat: Serial Cleaner

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy