Rocket Arena zniknęło ze sklepów. EA bez zapowiedzi uniemożliwiło zakup swojej gry

Czyżby shooter Final Strike Games miał szykować się właśnie do gwałtownego zamknięcia? Rocket Arena zniknęła właśnie ze sklepów na PC, PlayStation i Xboxach.

Jeżeli zastanawiacie się, co to jest Rocket Arena, może być to jeden z głównych powodów, dlaczego gra ta zniknęła właśnie z cyfrowych sklepów. W lipcu 2020 roku światło dzienne ujrzał arena shooter obiecujący mnóstwo akcji. Kamera ustawiona jest za plecami graczy, a produkcja oferuje klasyczne pojedynki PvP w trzyosobowych grupach.

Rocket Arena nigdy nie cieszyła się dużą popularnością. Rekord graczy online na Steamie wynosi nieco ponad tysiąc graczy, a w ostatnich miesiącach liczba zalogowanych osób nie przekraczała często 10. Mimo Electronic Arts zaangażowanego w wydanie tego tytułu, Rocket Arenie nie udało się przyciągnąć uwagi fanów shooterów.

Reklama

Wygląda na to, że żywot Rocket Areny właśnie gwałtownie dobiegł końca. Profile gry na mediach społecznościowych są puste od miesięcy, a sama gra właśnie zniknęła z cyfrowych sklepów. Nie można kupić jej na PC ani konsolach. Strony Rocket Areny na każdej platformie wciąż istnieją, ale uniemożliwiono zakup tego tytułu.

Biorąc pod uwagę tak niewielkie zainteresowanie grą Final Strike Games, zakończenie tego projektu nie będzie dla nikogo większym zaskoczeniem. Dziwi jednak brak jakiejkolwiek komunikacji w tej kwestii. Gracze, którzy mają cieple wspomnienia związane z Rocket Arena i pamiętają długie godziny spędzane na walkach 3v3 na pewno liczyliby chociaż na krótki komunikat dziękujący im za okazane twórcom wsparcie.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Electronic Arts
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy