Reklama

Prince of Persia Remake ponownie opóźniony

Wygląda na to, że plotki mówiące, iż że remake Prince of Persia: Piaski Czasu ma problemy, się potwierdziły. Gra zaliczy kolejne już opóźnienie.

Prince of Persia: Piaski Czasu od jakiegoś czasu ma problemy z rozwojem. Nie tak dawno Ubisoft potwierdził, że przenosi produkcję gry do nowego studia, a Ubisoft Montreal przejmuje kontrolę nad projektem. Teraz Ubisoft potwierdził, że Prince of Persia: Piaski Czasu zostało opóźnione na czas nieokreślony.

Reklama

Piątkowe doniesienia zaczęły się od plotki, mówiącej, że GameStop usunął oferty Prince of Persia: Piaski Czasu ze swojej bazy nadchodzących tytułów. Ruch ten wskazywał, że Ubisoft zmienił plany dotyczące projektu. Plotka nie została jednak jeszcze potwierdzona, więc nie było jasne, jaki jest stan gry.

Piaski Czasu odsunięte na... czas nieokreślony

IGN był w stanie skontaktować się z Ubisoftem i otrzymał oficjalne oświadczenie w tej sprawie. Według Ubisoft remake Prince of Persia: Piaski Czasu pozostaje w fazie rozwoju w Ubisoft Montreal, jak początkowo ogłoszono na początku maja. Problemy muszą być spore, bo zamiast przesunąć premierę na 2023, Ubisoft zdecydował usunąć tytuł. Firma poprosiła wszystkich, którzy złożyli preordery, aby zgłosili się do sprzedawców o zwrot pieniędzy, albo czekali cierpliwie na rozwój sytuacji.

Ubisoft nigdy nie opisał, jakie problemy miał remaster Prince of Persia, ale biorąc pod uwagę, że decyzja o przeniesieniu produkcji gry do nowego studia nigdy nie jest podejmowana pochopnie, Książę Persji musiał być w opłakanym stanie.

Na razie nie wiadomo nic więcej, będziemy informować, jeśli Ubisoft podzieli się nowymi wiadomościami.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy