Reklama

Prince of Persia: The Sands of Time Remake nie zadebiutuje w 2021 roku

​Ubisoft potwierdził, że Prince of Persia: The Sands of Time Remake nie będzie zaprezentowany podczas Ubisoft Forward, z kolei debiut gry nastąpi dopiero w przyszłym roku, a nie aktualnym. Niestety, nadal nie wiemy, kiedy dokładnie.

Prince of Persia: The Sands of Time Remake miała zadebiutować jakiś czas temu, jednak Ubisoft podjął decyzję o przełożeniu tego wydarzenia na bliżej nieokreślony czas. Teraz wydawca ujawnił, że produkcja nadejdzie w bieżącym roku fiskalnym, co oznacza, że odświeżone Piaski Czasu nie trafią do nas w tym, tylko dopiero przyszłym roku. Kiedy dokładnie? Tego niestety nie wiemy, ale zdradzono też, że tytuł nie zostanie zaprezentowany w ramach Ubisoft Forward.

"Ubisoft Forward jest już blisko, a my postanowiliśmy wykorzystać ten okres, żeby podziękować fanom za wsparcie okazane nam w poprzednim roku. Jak pewnie wiecie Prince of Persia: The Sands of Time Remake nie zostanie pokazany podczas Ubisoft Forward, ale robimy co możemy, byle tylko wydać naszą grę w 2022 roku" - głosi komunikat opublikowany na oficjalnym profilu francuskiej firmy.

Reklama

Deweloperzy zdradzili przy okazji, że nie są jeszcze gotowi, by dzielić się konkretniejszymi detalami. Odświeżone przygody księcia zmierzają na PC oraz konsole poprzedniej generacji PlayStation 4 i Xbox One. Nie brak sugestii, że trafią one również na next geny (PS5 i Xbox Series X/S). Warto przypomnieć, że gra początkowo spotkała się ze sporą krytyką graczy, którzy zarzucali, że całość nie przypomina pełnoprawnego remake'u, a bardziej remaster, z kolei oprawa graficzna nie jest na wysokim poziomie. Twórcy tłumaczyli to wówczas obranym stylem, ale później opublikowano screeny, na których projekt wygląda lepiej.

Marcin Jeżewski - ITHardware.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje