Premierę Forspoken przesunięto na październik

​Nie mamy dobrych wiadomości dla graczy wyczekujących zyskującej na popularności gry Square Enix. Będziemy musieli niestety poczekać chwilę dłużej. Luminous Productions poinformowało właśnie o przełożeniu premiery.

Forspoken to istotna produkcja nie tylko dla Square Enix i ich nowego studia, ale również Sony. Gra pojawi się tylko na PS5 i PC, omijając tym samym Xbox Series X. Sony zaliczyło parę udanych premier w ostatnich tygodniach, którymi wciąż cieszą się gracze.

Za kupnem konsoli przemawiał dodatkowo fakt, że w tym roku dostaniemy jeszcze kilka innych, ekskluzywnych produkcji. Premiera jednej z nich właśnie oddala się w czasie.

Reklama

Oryginalnie Forspoken miało pojawić się 24 maja, wstrzelić w okres, który nie jest na razie pełny głośnych premier. Nowa data premiery to 11 października. Zazwyczaj jest to czas, kiedy wychodzi więcej gier. Potencjalnie konkurencja dla Forspoken byłaby w rezultacie większa. Na tym etapie nie wiemy jeszcze, co dokładnie wychodzi w tym okresie.

W swoim oświadczeniu na Twitterze Luminous Productions poinformowało, że zależy im na dostarczeniu satysfakcjonującego doświadczenia graczom i potrzebują na to więcej czasu. Dodatkowe miesiące wykorzystają na dopracowanie Forspoken i zadbanie o jakość gry.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Forspoken
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy