New World z problemami. Amazon szuka rozwiązania

​New World pod kątem exploitów i glitchy reprezentuje poziom bardzo podobny do Call of Duty: Warzone. Co jakiś czas w grze znajduje się problem, który wymaga natychmiastowej reakcji ze strony deweloperów.

Amazonowi trzeba przyznać, że zrobili kawał dobrej roboty z nowymi serwerami w New World. Popularność gry delikatnie spadła, kiedy zadebiutował World of Warcraft: Dragonflight, ale od premiery Fresh Serverów udało się podwoić liczbę aktywnych graczy. New World zyskał drugie życie i ma teraz wystarczająco zawartości, żeby zatrzymać przy sobie fanów MMORPG.

Reklama

Poprawiła się również sytuacja z exploitami. Początki New World były botów i błędów pozwalających na duplikację przedmiotów. W jeden wieczór oszuści rujnowali ekonomię całego serwera, motywacja graczy diametralnie spadała, a reakcja deweloperów była zbyt wolna, żeby powstrzymać graczy przed odejściem do innych tytułów.

Na forum New World pojawił się właśnie nowy post opisujący problemy z handlem. Gracze mogą aktualnie manipulować kontraktami wyświetlającymi błędy i wykorzystywać to na swoją korzyść. W związku z tym handel jest tymczasowo wyłączony, do momentu rozwiązania problemu, co na szczęście nie powinno potrwać długo.

Wyłączono również cooldown zmiany Kompanii. Ostatnia aktualizacja wprowadziła kilka zmian do możliwości przechodzenia z jednego klanu do drugiego i uczestniczenia w wojnach. Doprowadziło to do paru błędów, które stara się właśnie naprawić Amazon.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: New World | Amazon
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy