Reklama

​Amazon Prime Gaming. Znamy listę gier na grudzień 2022. Hity i klasyki

W sieci pojawił się wiarygodny przeciek dotyczący gier, które zasilą bibliotekę usługi Amazon Prime Gaming. W grudniu 2022 roku do dyspozycji graczy oddane zostanie aż pięć gier. Na co możemy liczyć tym razem?

Amazon coraz częściej wkupuje się w łaski graczy wraz ze swoimi, uczciwie przyznając, atrakcyjnymi propozycjami gamingowymi. W październiku do biblioteki trafiły takie tytuły jak: Fallout 76, Total War: Warhammer 2 czy LOOM. Z kolei w listopadzie do odebrania w ramach usługi były: Fallout: New Vegas Ultimate Edition czy Indiana Jones and The Last Crusade.

Okazuje się, że w ostatnim miesiącu tego roku gracze również mogą liczyć na kilka kultowych i znakomitych tytułów. Nie są to jednak informacje potwierdzone przez sam serwis, jednak pochodzą z wiarygodnego przecieku, który w przypadku ostatnich kilku miesięcy legitymuje się stuprocentową trafnością.

Reklama

Amazon Prime Gaming - gry dostępne w grudniu 2022:

  • Quake
  • Brothers - A Tale of Two Sons
  • Spinch
  • Doors: Paradox
  • Banners of Ruin

W grudniu 2022 ofertę Prime Gaming od firmy Amazon zasili pięć gier. Z listy wyróżnia się prawdziwy klasyk, czyli Quake. Jest to zremasterowana wersja legendarnego już arena shootera. Na uwagę zasługuje również Brothers - A Tale of Two Sons - wysoko oceniana produkcja kooperacyjna przeznaczona dla dwóch osób. Ponadto odbierzemy jeszcze ciekawą karciankę (Banners of Ruin), platformówkę 2D (Spinch) i idealny tytuł dla fanów gier logicznych (Doors: Paradox).

Przypomnijmy, że Amazon Prime dostępny jest w Polsce za 49 zł w wariancie rocznym. Przed opłatą wykorzystać możemy 30-dniowy okres próbny przeznaczony dla nowych użytkowników serwisu. Subskrybenci utrzymują dostęp do usługi Prime Gaming, do szerokiej biblioteki filmów i seriali Prime Video, a także do darmowej wysyłki z oficjalnego sklepu Amazon.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: amazon prime

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy