Reklama

Need for Speed Mobile 2022 na pierwszym gameplayu

​Do sieci trafiło nagranie nowej gry mobilnej Need for Speed. Wygląda na to, że wideo jest nie planowanym przez twórców przeciekiem.

To nie pierwsza część Need for Speed, która trafiła na urządzenia mobilne. W 2015 EA darmową wersję Need for Speed: No Limits, na urządzenia z Androidem i iOS. Chociaż gra wciąż otrzymuje aktualizacje, wszystko wskazuje na to, że EA wprowadzi nową odsłonę na mobilny rynek.

Na filmie, który trafił do sieci widać trzy superszybkie auta, które pokonują kolejne zakręty. Wszystko wskazuje na to, że otrzymamy spory otwarty świat, a wyścigi będą odbywać się zarówno w dzień, jak i w nocy.

Reklama

Need for Speed Mobile w otwartym świecie

Krótki klip opublikowany został na subreddicie Need for Speed przez użytkownika Clxbsport i rzekomo pochodzi z niedawnego testu gry na iOS. 45-sekundowy materiał filmowy pokazuje rozgrywkę z trzech samochodów - McLarena F1, Lamborghini Aventador SVJR i Gallardo ścigającego się po mapie Palm City znanej z NFS Heat. Klip pokazuje również, jak miasto zmienia się w dzień i w nocy (zwróćcie uwagę na świetnie wyglądające neony miasta).

Plotki głoszą, że nad grą pracuje studio TiMi. Na początku roku studio rekrutowało do prac nad grą wyścigową. Poprzednie dokonania TiMi to Call of Duty Mobile i Pokemon Unite. Gracze nie powinni więc martwić się o jakość mobilnego Need for Speed.

Warto przy tej okazji wspomnieć o tym, że coś dzieje się także w głównej serii Need for Speed. Niedawne połączenie Criterion i Codemasters Cheshire oraz zapowiedź pracy nad nową odsłoną NFS napawają optymizmem!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy