Reklama

Na Xboxach pojawi się RPG na podstawie serialu Mandalorian?

​Jeden z najpopularniejszych seriali na Disney+ może doczekać się swojej gry wideo. Według najnowszych informacji jednego ze znanych insiderów z myślą o Xboxach powstaje gra Mandalorian.

Temat Gwiezdnych Wojen w świecie gier wideo staje się ostatnio coraz bardziej popularny. Jeszcze niedawno mieliśmy wspomnienia starego MMORPG, kilku oldschoolowych tytułów oraz Jedi Fallen Order, które przyjęło się doskonale wśród krytyków i graczy. Teraz wiemy już co nieco o Star Wars Eclipse, nad swoją grą w tym uniwersum pracuje Massive, a plotki o następnych projektach nie ustają.

Reklama

Bardzo ekscytujące plotki nagłaśnia właśnie Nick "Shpeshal Nick" Baker, współzałożyciel XboxEra, który usłyszał o adaptacji Mandaloriana. Wcześniej słyszeliśmy już o takiej możliwości i teraz Baker potwierdza istnienie tego projektu. Będzie to najwyraźniej gra stworzona z myślą o zachęceniu do zakupu Xboxa nawet największych miłośników PlayStation.

Inne źródło w postaci Skallziego pociągnęło ten temat jeszcze dalej, twierdząc, że grę tworzy Zenimax Online, studio odpowiedzialne za The Elder Scrolls Online i będzie to kolejne MMORPG w świecie Gwiezdnych Wojen.

Skallzi nie jest niestety aż tak sprawdzonym źródłem jak Baker i trudno w ciemno uwierzyć w jego doniesienia. Baker nie wspomina zarówno o gatunku tajemniczej gry, jak i o studiu, które ją tworzy. Będziemy musieli poczekać więc na bardziej sprawdzone informacje lub kolejne przecieki, zanim oczekiwać konkurencji dla World of Warcraft od Zenimaxu.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy