MultiVersus ujawnia szczegóły nt. nowej postaci Gizmo

​Słynny bohater Gremlinów już niedługo trafi do MultiVersus. Zanim Gizmo pojawi się na oficjalnych serwerach, deweloperzy zdradzili listę ruchów dla nowego bohatera.

Niespodziewany sukces MultiVersus

MultiVersus zadebiutowało w bardzo dobrym momencie. Lato w tym roku było w gamingu dosyć spokojne, nie owocowało w duże premiery i wielu graczom brakowało odrobiny świeżości. Miłośnicy multiplayerów od czasu do czasu lubią zrobić sobie przerwę od swojej ulubionej gry w oczekiwaniu na nowy sezon w Warzone czy kolejnego Battle Passa do grindowania w Apexie.

Reklama

Na ratunek spragnionym nowości graczom przyszedł MultiVersus. Grą zainteresowali się najwięksi streamerzy Twitcha, fani bijatyk zaczęli dostawać dostęp do bety i niedługo później w ich ręce trafiła pełna wersja gry. W zaledwie trzy tygodnie MultiVersus przekroczyło 10 milionów zarejestrowanych graczy i wciąż cieszy się dużą popularnością.

Szczegóły Gizmo

Jednym z najbardziej wyjątkowych elementów MultiVersus jest oczywiście jego wyjątkowa pula bohaterów. Gra ma do dyspozycji szaloną kombinację różnych marek i postaci DC Comics mogą walczyć z bohaterami Looney Tunes czy Adventure Time. Głównym zadaniem deweloperów jest więc utrzymywać uwagę graczy przy MultiVersus i cały czas wzbogacać swój tytuł o nowe postaci.

Gizmo miał oryginalnie trafić do gry 6 września. Teraz gracze spodziewają się, że nowy bohater pojawi już dzisiaj i jak potwierdzili wcześniej twórcy, zadebiutuje sam. Następną postacią powinien być w rezultacie Stripe, który pojawi się później, w trakcie pierwszego sezonu.

Sam Gizmo wzbogaci z kolei kategorię Supportów i stanie obok Velmy i Reindoga. Postaci te nie będą oczywiście zadawać największych obrażeń, ale wciąż są kluczową częścią MultiVersus. Gizmo będzie miał dostęp do swojego łuku, doskok do przeciwnika oraz Song of the Mogwai, duże aoe zadające obrażenia, które pozwoli mu skutecznie zone’ować rywala.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: MultiVersus | Piotr Giza
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy