​MultiVersus otrzyma kolejnych bohaterów jeszcze podczas Sezonu 1

Autorzy MultiVersus potwierdzili kolejnych dwóch bohaterów, którzy dołączą do gry w Sezonie 1. Oznacza to, że od premiery w grze pojawiła się czwórka nowych postaci.

Bijatyka MultiVersus, łącząca w sobie postaci z różnych światów, od premiery odnosi same sukcesy i cieszy się ogromną popularnością graczy. Już w trakcie trwania otwartej bety, grą zainteresowanych było ponad 10 milionów graczy. Wraz ze startem Sezonu 1 w grze pojawia się sporo nowej zawartości, a gracze mogą testować zmiany w balansie. Jednym ze sposobów utrzymania graczy przy tym tytule ma być regularne dodawanie nowych postaci - wiadomo, że zanim skończy się Sezon 1., takich bohaterów pojawi się czwórka.

Reklama

Kto dołączy do składu MultiVersus?

Autorzy ze studia Player First Games potwierdzili dwie nowe postaci, choć nie podano jeszcze kiedy dokładnie zawitają one do gry. Będą to Black Adam z DC Comics oraz Stripe z Gremlinów. Wcześniej zapowiedziano już m.in. Ricka oraz Morty’ego z kreskówki Rick and Morty.

Jak narazie, tylko Morty jest postacią z dokładnie określoną datą, kiedy pojawi się w grze - nastąpi to 23 sierpnia, czyli w tydzień od startu Sezonu 1. Jak cała reszta postaci z MultiVersus, Morty będzie również miał swój unikalny zestaw ruchów i ciosów, przedmioty kosmetyczne oraz emotki.

Nowa zawartość Sezonu 1

Na tym jednak nie koniec - w grze bez przerwy pojawiają się nowe elementy kosmetyczne i inne, które można odblokować w ramach Battle Passa. Po okresie beta testów, liczba poziomów Przepustki Bojowej została zwiększona do 50 i dodano do niej unikalne nagrody, na przykład strój Robina dla LeBrona Jamesa oraz strój z Kosmicznego Meczu dla Taza.

Jedno, co może rozczarować fanów nowej gry to to, że Sezon 1 startuje nie mając pełnej zawartości, jaka była dla niego zapowiadana. Niektórzy czekali na przykład na wszystkie nowe postaci dostępne od razu, a inni chętnie już by zobaczyli w grze nowe tryby, takie jak Arcade i Rankedy. Niestety, już wiadomo, że te nie pojawią się do końca Sezonu 1. Nie ma też żadnych oficjalnych informacji na temat kiedy mogłyby się w ogóle pojawić.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: MultiVersus | Warner Bros. Interactive
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy