Mortal Kombat 1: Twórcy gry prezentują nową postać wraz z jej możliwościami

Tegoroczny Mortal Kombat 1 był jedną z najbardziej oczekiwanych gier drugiej połowy 2023 roku. Można jednak powiedzieć, że deweloperzy nie do końca podołali oczekiwaniom, a późniejsze kontrowersje jeszcze większy cień położyły na tej produkcji. Teraz NetherRealm Studios prezentuje kolejną postać, która zawita już wkrótce do gry.

Legendarny Mortal Kombat jeden został zrebootowany

Reboot legendarnego Mortal Kombat 1 miał swoją premierę we wrześniu tego roku. Zapowiedź tej produkcji spowodowała ogromne zamieszanie na rynku gier wideo. Gracze z utęsknieniem czekali na odnowienie legendarnej bijatyki z 1992 roku. Trzeba jednak przyznać, że sama premiera gry nie spotkała się z jednoznacznym entuzjazmem ze strony graczy. Choć w szczytowym momencie w grze przebywało jednocześnie ponad 38 tysięcy użytkowników platformy Steam (dane z serwisu steamdb.com), to produkcja NetherRealm Studios nie utrzymała się długo na fali wznoszącej.

Reklama

Spore kontrowersje wzbudziło także wprowadzenie płatnego fatality, co spotkało się ze sporym i jednocześnie negatywnym odzewem ze strony fanów. Pracownicy studia jednak nieustannie starają się o to, by dostarczać nowy content do swojej flagowej produkcji. Teraz została przedstawiona nowa postać, która niebawem trafi do gry. Na filmie zapowiadającym widzimy także jedną z największych gwiazd wrestlingowej organizacji WWE.

Nowa postać w grze już wkrótce!

Już za nieco ponad tydzień, bo 14 grudnia (dla posiadaczy wersji zakupionej we wczesnym dostępie) oraz 21 grudnia (dla pozostałych użytkowników) do gry zostanie dodana postać Quan Chi. Wytatuowana niczym "Popek" postać zapamiętana jest szczególnie z czwartej części Mortal Kombat, choć jej debiut nastąpił nieco wcześniej, bo w produkcji Mortal Kombat Mythologies: Sub-Zero. Ta gra z 1997 roku jednak słynęła z bardzo niskiej jakości i została pominięta przez wielu fanów serii. Teraz Quan Chi powraca na nowo.

Na kanale Mortal Kombat na YouTube można obejrzeć gameplay tej postaci. Trwa on nieco ponad dwie minuty i możemy zobaczyć m.in. fatality tego bohatera. W filmie promującym Quana Chi możemy zobaczyć także wizerunek...słynnego wrestlera Johna Ceny. Podłoży on głos pod postać Peacemakera, która ma pojawić się w przyszłości w grze. Na początku roku do gry dołączy także postać Khameleona.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Mortal Kombat 1 | NetherRealm Studios
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy