Mortal Kombat 1: aktor grający Homelandera nie użyczy głosu postaci w grze

Antony Starr, który w serialu The Boys wciela się w postać Homelandera, nie użyczy głosu swojej postaci w Mortal Kombat 1.

Seria Mortal Kombat ma długą historię dodawania popularnych postaci jako DLC, spośród których wiele było odgrywanych przez aktorów grających ich “pierwowzory" czy postaci, na których dany wojownik był bazowany. W przypadku Mortal Kombat 1 są to między innymi postaci Omni-Mana (granego przez J.K. Simmonsa) oraz Peacemakera, w którego zarówno w filmie jak i w grze wcielił się John Cena. Jednak kolejny wojownik, Homelander z The Boys nie ma tyle szczęścia. Głosu postaci nie użyczy jej oryginalny aktor, Antony Starr. 

Reklama

Informacja ta pochodzi od samego Starra, który został o to zapytany na swoim Instagramie. W bardzo zdawkowy sposób zaprzeczył on jakoby miał wziąć udział w grze, co możecie zobaczyć na poniższym screenie:

NetherRealm Studios potwierdziło natomiast, ze Homelander dołączy do wojowników Mortal Kombat 1 w jeszcze bliżej niesprecyzowanym momencie na wiosnę 2024 roku. Natomiast debiut Omni-Mana już za kilka dni, 16 listopada.

Mortal Kombat 1 to kolejna ciesząca się olbrzymią popularnością odsłona serii, która od momentu premiery sprzedała się już w blisko 3 milionach egzemplarzy. Gra dostępna jest w wersjach na PlayStation 5, Xboxa Series X i S, Nintendo Switcha oraz pecety.

Z innych informacji na temat MK1, w ramach rekompensaty dla graczy za kolejne dziwne decyzje dotyczące mikrotransakcji, otrzymają oni darmowe, dodatkowe fatality. Zestaw fatality inspirowany Halloween kosztuje 10 dolarów, ale po olbrzymim oburzeniu wśród fanów, jakie wywołała ta decyzja, wydawca zdecydował się dorzucić po dwa dodatkowe ciosy kończące dla każdego, kto zdecyduje się zakupić paczkę.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Mortal Kombat 1
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy