Mortal Kombat 1: Słynne postacie z horrorów pojawią się w nowej grze?

Mortal Kombat 1 od NetherRealm Studios od czasu zapowiedzi gry rozpalał wyobraźnię fanów bijatyki. Szczególnie starsi gracze związani z oryginalnym MK1 mogli poczuć ogromną dawkę nostalgii w związku z premierą. Okazuje się, że twórcy po premierze będą mieli jeszcze wiele do zaoferowania swoim fanom. Do gry mogą zostać dodane postacie znane z horrorów.

Mortal Kombat 1 budziło wielkie oczekiwania

Mortal Kombat 1 zadebiutowało na rynku 19 września i było bardzo mocno oczekiwaną grą na rynku w drugiej połowie 2023 roku. Reboot legendarnej bijatyki z 1992 roku budził ogromne zainteresowanie. W produkcję zaangażowały się gwiazdy pokroju Jean-Claude Van Damme’a czy Megan Fox.

Chociaż z dołączeniem tej drugiej do obsady produkcji rodziły się pewne kontrowersje. Gra została przyjęta przez rynek pozytywnie, choć nie wzbudziła ogromnego zainteresowania, a także nie ma zachwytów nad produkcją od NetherRealm Studios.

Reklama

Twórcy deklarują jednak dodawanie regularne nowych treści w aktualizacjach, które mają jeszcze mocniej wzbogacić treść Mortal Kombat 1. Współtwórca serii - Ed Boon opublikował w mediach społecznościowych bardzo wymowną grafikę. Istnieją na niej różne postacie znane z popkultury. Niektóre z nich są zaznaczone zieloną "fajeczką", a na innych widnieją znaki zapytania. Jedną z tych postaci jest legenda wśród horrorów. Inni mogą ją znać ze słynnego obrazu. O kim mowa?

Postać z filmu i obrazu "Krzyk" w Mortal Kombat 1?

Kilka dni temu wyciekła lista postaci, które mają być dodane do Mortal Kombat 1 wraz z aktualizacją. Do gry ma trafić m.in. Harley Quinn znana z filmów o Batmanie z uniwersum DC Comics. Jednym z wojowników ma być także Doom Slayer z legendarnej dla wielu graczy produkcji DOOM. Okazuje się, że to nie musi być koniec. Ed Boon w serwisie X.com (dawniej Twitter) zaprezentował grafikę z potencjalnymi nowymi postaciami w grze.

Znak zapytania widnieje m.in. przy słynnej postaci z "Krzyku". Grafika nam sugeruje także, że w Mortal Kombat 1 może pojawić się także przerażająca wielu Laleczka Chucky, czy bohater "Piły" - Jigsaw/John Kramer. Tym samym współtwórca serii puścił oczko w stronę fanów, sugerując, że najnowsza produkcja pójdzie bardziej w mroczną stronę i mogą do niej dołączyć postacie znane z legendarnych filmów grozy.

Jak na razie jednak są to tylko domysły i nic oficjalnie nie zostało zapowiedziane. Jednak taki wpis od współtwórcy serii mocno daje od myślenia i bardzo prawdopodobnym jest, że wspomniane postaci zostaną zaimplementowane do Mortal Kombat 1.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Mortal Kombat 1
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy