Reklama

Mimo krytyki sprzedaż Cyberpunka 2077 jest szalona

​Mimo fali krytyki, która spadła na Cyberpunka 2077, ten w wydaniu na komputery sprzedaje się nadspodziewanie dobrze i jest liderem listy bestsellerów Steam.

CD Projekt RED za sprawą błędów trapiących Cyberpunka 2077 przeżywa ciężki okres, który widoczny jest także na giełdzie, kiedy wyniki polskiej spółki dalekie są od idealnych. Wydawać by się mogło, że w związku z wieloma prośbami o zwrot pieniędzy za grę oraz usunięcia jej ze sklepu PlayStation Store, nie będzie ona radzić sobie aż tak dobrze jak oczekiwano. Jak jednak informuje serwis Gry-Online, w przypadku wersji komputerowej deweloperzy mają powody do radości, bowiem ta nadal sprzedaje się świetnie. Cyberpunk 2077 jest liderem listy bestsellerów Steam za ubiegły tydzień, uwzględniającej wygenerowane przychody.

Reklama

Dodatkowo zgodnie z danymi SteamSpy tytuł na platformie Valve ma już 15,2 mln użytkowników, a przecież gra jest jeszcze obecna m.in. na GOG-u czy Epic Games Store. Przykładowo w zeszły wtorek liczba ta wynosiła 10 milionów, a w piątek 11 mln. Warto wspomnieć, że recenzje gry na Steam są w większości pozytywne. Najpewniej sytuacja najgorzej wygląda na PlayStation 4 i Xbox One, co znajduje swe odzwierciedlenie w średniej ocen zebranych na podstawie recenzji użytkowników Metacritic, która wynosi 3.3 (PS4).

Ciężko ocenić, w jakim stopniu CD Projekt RED poradzi sobie z błędami występującymi nie tylko na konsolach, ale i PC. Wprawdzie wyszła ostatnio aktualizacja o numerze 1.05, lecz oczywiście nie eliminuje ona wszystkich niedoróbek, a i nie brak głosów, że wystąpiły kolejne błędy.

Marcin Jeżewski - ITHardware.pl

-----------------------------------------------

Samochód 20-lecia na 20-lecie Interii!

ZAGŁOSUJ i wygraj ponad 20 000 złotych - kliknij.

Zapraszamy do udziału w 5. edycji plebiscytu MotoAs. Wyjątkowej, bo związanej z 20-leciem Interii. Z tej okazji przedstawiamy 20 modeli samochodów, które budzą emocje, zachwycają swoim wyglądem oraz osiągami. Imponujący rozwój technologii nierzadko wprawia w zdumienie, a legendarne modele wzbudzają sentyment. Bądź z nami! Oddaj głos i zdecyduj, który model jest prawdziwym MotoAsem!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy