Miesiąc po premierze Marvel’s Midnight Suns można kupić taniej o 33%

Oceny Marvel’s Midnight Suns mogły zadowolić większość odpowiedzialnych za ten tytuł deweloperów, ale sprzedaż może nie wyglądać tak dobrze. Cena gry szybko spada.

Marvel przez ostatnią dekadę zawładnął popkulturą. Co roku wychodzą nowe filmy z różnymi bohaterami, Avengers cieszy się ogromną popularnością i po materiał źródłowy w postaci filmów oraz komiksów zaczęli sięgać ostatnio deweloperzy. Gier z superbohaterami w roli głównej zasypują półki sklepowe, a wiele z nich zapamiętywane jest jako jedne z najlepszych produkcji ostatnich lat.

Na bardzo ciekawy pomysł wpadł ostatnio Firaxis, tworząc kolejną grę w świecie Marvela. Zamiast oferować fanom superbohaterów kolejnej gry akcji, postawili na strategię. Gameplay zwolnił, stworzono rozbudowaną kampanię, a popularne postaci Marvela stały się pionkami graczy, narzędziami do zapoznania się z całym wątkiem fabularnym.

Reklama

Marvel’s Midnight Suns zostało bardzo ciepło przyjęte przez większość graczy. Na OpenCriticu gra Firaxis może aktualnie pochwalić się średnią ocen na poziomie 83. Aż 90% krytyków tego portalu poleca graczom zakup tego tytułu, co mogą zrobić właśnie po znacznie niższej cenie. Wszystkie cztery edycje gry na konsolach oraz PC są aktualnie tańsze o 33%.

Dla wielu graczy jest to oczywiście świetna wiadomość. Może gra nie pojawiła się na ich radarze przy okazji premiery i teraz kupią ją taniej. Tak duża przecena zaledwie miesiąc po debiucie gry nie wróży jednak dobrze dla 2K.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Marvel
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama