Lubisz gry mobilne? Dwie ciekawe produkcje odbierzesz teraz za darmo!

Traffix: Traffic Simulator oraz Package Inc - Cargo Simulator to cenione produkcje wśród miłośników mobilnego gamingu. Obie te gry możecie właśnie zgarnąć całkowicie bezpłatnie w sklepie Google Play na urządzeniach z systemem Android.

Sektor gier mobilnych w ostatnich kilku latach zaliczył ogromny i dynamiczny rozrost. Mobilna branża rośnie w siłę, a wszystkie dostępne dane wskazują, że wolumen rynku mobilnego gamingu przebił już ten pecetowy i konsolowy. Twórcy gier dedykowanych urządzeniom mobilnych potrafią na swoich produkcjach inkasować naprawdę ogromne przychody.

Jeśli należycie do grona miłośników mobilnego grania, to mamy dla Was aż DWIE świetne informacje. Dwie uznane gry z gatunku strategicznych symulacji możecie właśnie pobrać bezpłatnie na swoje telefony.

Reklama

Traffix: Traffic Simulator

Traffix, to jak wskazuje opis gry, bardzo minimalistyczna gra symulacyjna, w której musimy zarządzać ruchem drogowym poprzez odpowiednie manipulowane sygnalizacją świetlną, tak by opanować wszędobylski chaos na ulicach i zapewnić komfortową i bezpieczną jazdę kierowcom.

Tytuł dotarł już do ponad 500 tys. użytkowników i należy do grona najpopularniejszych strategicznych symulatorów na Androidzie.

Package Inc - Cargo Simulator

Gra utrzymana w pokrewnym klimacie co opisany wyżej Traffix. Jest to symulator projektowania i budowania systemu dostaw dla rozwijającego się miasta. "Zbuduj połączenie między różnymi węzłami i obsługuj wiele miejsc docelowych, takich jak fabryki, posterunki policji, kawiarnie, biblioteki, butiki, salony, hotele, pizzerie, sklepy zoologiczne lub szkoły" - czytamy.

Dzieło wyróżnia się kolorową i przyciągającą oko oprawą wizualną. Gra pobrana została już ponad 100 tys. razy. Produkcja może pochwalić się średnią not na poziomie 4,2/5.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: gry mobilne | darmowe gry
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy