Reklama

Lost Ark: Fantastyczny cosplay Sashy

​Lost Ark miał swoją premierę na zachodniej półkuli niespełna dwa miesiące temu. Od tej pory cały świat zwariował na punkcie tego tytułu. Spodobał się on również cosplayerom, którzy czerpią inspirację z tytułu od Amazon Studios.

Gra od Amazon Studios miała swoją premierę w Korei Południowej już w grudniu 2019 roku. Jednak tytuł ten nie zdobył wówczas wielkiej popularności. Głównym tego powodem był brak dostępności tego produktu w Stanach Zjednoczonych i Europie.

Jednak w lutym tego roku gra pojawiła się na zachodnich rynkach i od razu zdobyła ogromną sławę wśród graczy. Dużą zaletą jest bardzo szeroka dostępność. Gra jest w systemie free to play, czyli zupełnie za darmo dla każdego użytkownika, który tylko posiada sprzęt spełniający wymagania techniczne.

Reklama

Produkcja jest z gatunku MMORPG, więc przypada do gustu wielu milionom graczy z uwagi na to, że ten rodzaj rozgrywki jest jednym z najpopularniejszych na rynku.

Cosplayerzy jednak dość rzadko sięgają po inspirację właśnie z tego źródła. Koreańska artystka znana w siec pod pseudonimem "Oz_cosplay" zachwyciła swoim nowym projektem.

Stworzyła ona "ożywioną" wersję postaci Sashy właśnie z Lost Ark. Fani byli niesamowicie zaskoczeni tym, jak dobrze wykonane jest to dzieło. Czarny, budzący grozę i mrok gorset wysuwa się na pierwszy rzut oka.

To właśnie on jest głównym elementem przebrania Koreanki. Uroku dodają również pasujące kolorystycznie obcasy i szelki. Widać w tym elegancję, ale także władczość charakteru tej postaci.

Na plecach kobieta ma założoną pelerynę, która dopełnia klimatu tego projektu. Fani byli w szoku, że tak dokładnie można odtworzyć bohaterkę Lost Ark. Ten cosplay przyniesie Azjatce na pewno dużo popularności.Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy