Lords of the Fallen z wersją 1.5! Co przynosi aktualizacja Master of Fate?

Dziś studio CI Games oddało w ręce graczy Lords of the Fallen darmową aktualizację Master of Fate. Update oznaczony numerem 1.5 jest sumą 30 aktualizacji, którymi to mroczne RPG akcji było wzbogacane od premiery.

Każda z nich wprowadziła znaczące poprawki wydajności, stabilność i optymalizacji, a także zbalansowała poziom trudności, o co często w swoich opiniach prosili gracze. Dostępny na PC oraz konsolach Xbox Series S/X i PlayStation 5 update jest również ostatnim przystankiem na mapie popremierowego rozwoju gry, wprowadzając do rozgrywki zaawansowany system modyfikatorów.

Master of Fate zwieńcza regularne, cotygodniowe aktualizacje Lords of the Fallen, których zadaniem było wprowadzanie nowej zawartości, poprawek wydajnościowych i ulepszeń. Oto najważniejsze ze zmian:

Reklama
 • Znaczące ulepszenia wydajności, optymalizacji oraz stabilności.
 • Znaczące zmiany w balansie poziomu trudności, na składa się chociażby zmniejszenie zagęszczenia przeciwników i osłabienie ataków dystansowych.
 • Rozdzielenie i dostosowanie balansu dla trybów PvP i PvE.
 • Ulepszenia trybu wieloosobowego mające na celu poprawę systemów odpowiedzialnych za matchmaking i stabilności połączenia.
 • Nowe wątki fabularne i zadania, w tym Season of the Bleak, Trial of the Three Spirits, i Way of the Bucket.
 • Nowe zestawy broni i pancerzy.
 • Dodatkowe sekretne umiejętności dla broni bossów.
 • Ulepszenie starć z bossami poprzez dodanie dodatkowych zestawów ruchów i ciosów oraz zmian w SI przeciwników.
 • 12 nowych zaklęć, w tym niszczycielskie Immolation.
 • Każda z grup broni posiada teraz dwa unikatowe finishery: po jednym dla trybów jednoręcznego i dwuręcznego.
 • Trzy nowe pociski: Blood Vomit, Explosive Mines i Frost Worms.
 • Zmiany poprawiające rozgrywkę, takie jak: powiększenie ekwipunku, możliwość zresetowania wyglądu, poprawa funkcjonalności schowka czy opcje konfiguracji przycisków na kontrolerach.

Najnowsza funkcja - zaawansowany system modyfikatorów rozgrywki - oddaje moc bezpośrednio w ręce graczy, pozwalając im w pełni personalizować swoje doświadczenie podczas zabawy w Lords of the Fallen. Używając dowolnej kombinacji siedmiu modyfikatorów mogą uczynić grę łatwiejszą, trudniejszą lub po prostu wraz z każdym podejściem zamieniać ją w coś zupełnie nowego i nieprzewidywalnego. Modyfikatory obejmują takie funkcje jak możliwość losowego generowania przeciwników, zmiany poziomu zagęszczenia wrogów, a nawet umożliwiają rozpoczęcie zabawy z widmem trybu permanentnej śmierci na karku.

Saul Gascon - Dyrektor Studia Hexworks - opowiada o wersji 1.5 na specjalnym wideo

By uczcić premierę Master of Fate, użytkownicy PlayStation mogą obecnie kupić grę z najwyższą dotychczas zniżką, która wynosi aż 50%. Natomiast od 29 kwietnia, w ramach wyprzedaży wydawniczej CI Games na Steam, zarówno standardowa wersja, jak i edycja Deluxe będą dostępne z 50% zniżką.

INTERIA/materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Lords of the Fallen
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama