Kreator postaci Street Fightera 6 pozwala na tworzenie kreatur nie z tej ziemi

​Dziś wystartowała zamknięta beta Street Fightera 6, dając graczom szansę zapoznania się z różnymi aspektami gry. Niektóre efekty tych testów przekraczają najśmielsze wyobrażenia.

W ramach bety można się między innymi zapoznać z trybami gry online, trybem treningowym oraz nowymi elementami, takimi jak kreator postaci. Okazuje się, że pozwala on na bardzo wiele, a to, co tworzą gracze, niekiedy nie mieści się w głowie. Niektóre z postaci wyglądają jak bohaterowie horrorów klasy B. Wygląda na to, że nowy Street Fighter będzie idealną grą na zbliżające się Halloween.

Jak wspomniałem, trwające przez cały weekend testy to zamknięta beta, więc nie wszyscy otrzymali dostęp. Jeśli należycie do grona szczęśliwców, pewnie też właśnie bawicie się w tworzenie własnego zabijaki. Po Youtube już krąży mnóstwo materiałów, prezentujących możliwości kreatora.

Reklama

A ten jest wyposażony w suwaki ustawiające niemalże wszystko - wzrost, wagę, strukturę kości, kolor włosów, co tylko zechcecie. Można nawet ustawić jak bardzo uwydatnione będą brzuch lub cztery litery naszej postaci.

Tak stworzony bohater lub bohaterka mogą zostać wykorzystani w hubie multiplayerowym oraz trybie fabularnym. Nie zabrakło też elementów mikrotransakcji - za walutę gry można wykupić dodatkowe stroje.

Oczywiście tak bogaty wachlarz opcji w kreatorze musiał skutkować niesamowitymi wytworami wyobraźni graczy. Jedne postaci wyglądają niczym żywcem wyciągnięte ze świata Neandertalczyków, inni jak z filmu Space Jam, a jeszcze inne jak ze wspomnianych horrorów.

Jednym słowem, powykręcane wytwory chorej wyobraźni. Czyli niesamowite i świetne. Jeden gracz może stworzyć w becie tylko jedną postać, nic więc dziwnego, że autorzy dają z siebie wszystko.

Co do samej gry, nie ma ona jeszcze określonej daty premiery, wiadomo jedynie, że będzie to przyszły rok. Zamknięta beta będzie dostępna do 10 października.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Street Fighter 6 | Capcom
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy