Reklama

Konkurs: Pamiętacie o biciu rekordu Guinnessa podczas Poznań Game Arena?

Z okazji próby pobicia rekordu Guinnessa w najdłuższym graniu w grę komputerową wraz z organizatorami akcji, firmami Kinguin i Techland, mamy dla was niespodziankę - konkurs, w którym do zdobycia są bardzo atrakcyjne nagrody.

Jedno pytanie: Zgadnijcie, w jaką grę będzie grał Hubert bijąc rekord Guinnessa w najdłuższym graniu?

Aniby skąd my mamy to wiedzieć, nie jesteśmy wróżkami - powiecie. Jednak organizatorzy Kinguin World Record ułatwili Wam nieco zadanie zostawiając wskazówki na stronie internetowej: www.kinguin.pl/kwr. Wejdźcie na nią i dokładnie obejrzyjcie.

Zwróćcie uwagę na każdy szczegół. Łącząc ze sobą dwa elementy na pewno zgadniecie. Nazwa gry jest praktycznie podana na tacy. Nie trzeba mieć zmysłu Sherlocka Holmsa, aby to odgadnąć.

Reklama

Przypomnijmy, że do bicia rekordu pt.: Kinguin World Record dojdzie na Poznań Game Arena 24-31 października. Sponsorem strategicznym tej imprezy jest firma Techland.

Zasady:

Odpowiedz poprawnie na pytanie numer jeden oraz udziel jak najciekawszej odpowiedzi na pytanie numer dwa:

  1. Zgadnijcie, w jaką grę będzie grał Hubert bijąc rekord Guinnessa w najdłuższym graniu?
  2. Jakie rady dalibyście osobie bijącej rekord Guinnessa w najdłuższym graniu, aby wytrzymała jak najdłużej? Odpowiedź uzasadnij.

Swoje odpowiedzi przesyłajcie na adres konkurs-gry@firma.interia.pl, w temacie wpisując "Konkurs: Bicie rekordu Guinnessa". Na Wasze zgłoszenia czekamy do 7 października do godziny 15:00. Więcej szczegółów na temat konkursu znajdziecie w naszym regulaminie. Autorzy najciekawszych wpisów zostaną poinformowani o wygranej drogą mailową.

Nagrody:

Na szczęśliwych zwycięzców czeka 20 koszulek dla graczy oraz 10 gier-niespodzianek na PC w wersji cyfrowej.

Sponsorami nagród są firmy Kinguin i Techland.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje