​Kerbal Space Program 2 z oficjalną datą startu we wczesnym dostępie

Po długim okresie oczekiwania oraz wielu przesunięciach, twórcy Kerbal Space Program 2 potwierdzili, że gra wkrótce pojawi się we wczesnym dostępie na P

Kerbal Space Program 2 wkrótce trafi do Early Access - informację taką ujawnili twórcy i wydawca - Intercept Games oraz Private Division, oddział Take-Two. Sequel rewelacyjnie odebranego symulatora lotów kosmicznych pierwszy raz zaprezentowany został ponad trzy lata temu, wraz ze zwiastunem, podczas Gamescom Opening Night Live. Early Access ma do gry wprowadzić szereg nowych funkcji.

Lecieć tam, gdzie jeszcze żaden Kerbal nie poleciał

W pierwszej części serii, gracze wcielali się w tytułowe Kerbale i odkrywali podróże kosmiczne na przeróżne sposoby. Od rakiet, które mogły wybuchać jeszcze na lądowisku, przez etap prób i błędów, po pierwsze udane starty, loty i lądowania.

Reklama

Kerbal Space Program 2 ma poprawiać wiele elementów poprzedniczki, a jednym ze sposobów ma być właśnie premiera z wykorzystaniem wczesnego dostępu i spokojne dostarczanie graczom kolejnych funkcji gry.

Plany twórców Kerbal Space Program 2

Wczesny dostęp wystartuje 24 lutego 2023 roku na platformach Steam, Epic Games Store oraz w innych sklepach PC. To doskonała wiadomość po serii opóźnień, jakie zaliczyła gra w ostatnim okresie. Według planów deweloperów, pierwsza część wczesnego dostępu na się koncentrować wokół poprawy doświadczenia użytkownika, nowego edytora rakiet, nowych części oraz poprawek w tutorialu. 

Kolejne aktualizacje mają być wprowadzane stopniowo. W dalszej kolejności gracze otrzymają drzewko technologii, nowe części do budowy kolonii, schematy pojazdów, dwa nowe układy gwiezdne do eksplorowania oraz poprawki dla systemu badań naukowych oraz zbierania surowców.

Będzie multiplayer!

Wczesny dostęp oznacza również testy wyczekiwanego trybu multiplayer. Gracze będą w nim mogli ze sobą współpracować oraz rywalizować w eksploracji kosmosu. Oczywiście autorzy proszą też o tak dużo informacji zwrotnych jak to tylko możliwe, bo planują wykorzystać wczesny dostęp również do eliminowania ewentualnych problemów. Po zamknięciu etapu wczesnego dostępu na PC, gra trafi także na konsole.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Kerbal Space Program 2

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy