Reklama

Odkrywanie znacznie ulepszonych planet w Kerbal Space Program 2

W najnowszym nagraniu od twórców Kerbal Space Program 2 zespół Intercept Games omawia dziwne anomalie naszej galaktyki i to, w jaki sposób te wyjątkowe osobliwości wpłynęły na projekt planet i innych ciał niebieskich w kontynuacji dynamicznego symulatora kosmicznego.

Dzięki nowemu, zaawansowanemu systemowi rozpraszania atmosfery i szczegółowemu ukształtowaniu terenu na każdej planecie można odkryć coś wyjątkowego. Ciała niebieskie są bogatsze niż kiedykolwiek wcześniej dzięki szerokiemu zestawowi środowisk - od rozległych pustyń po strzeliste łańcuchy górskie.

Dostarcza to wyjątkowych wyzwań i niezapomnianych podróży dla wszystkich graczy. Jest to tym bardziej atrakcyjne dla graczy zaznajomionych z KSP 1 - wielu z nich na pewno rozdziawi usta w zachwycie nad przeskokiem względem pierwszej części.

Reklama

W nagraniu od twórców gracze znajdą szczegółowe informacje o odkrywaniu ciał niebieskich w Kerbal Space Program 2 i poznawaniu zróżnicowanych planet, które można odkryć podczas swojej podróży do gwiazd.

Najbardziej interesującą rzeczą może być to, że wszystkie te fikcyjne planety nie tylko mogą potencjalnie istnieć w naszej galaktyce, ale że powstawały m.in. dzięki wsparciu od astrofizyków takich jak Dr Joel Green, którego zobaczyć można w nagraniu.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy