Reklama

High On Life - nowa gra twórców "Ricka i Morty’ego"

​Justin Roiland, wspólnie ze studiem Squanch Games, przygotowali pierwsze obszerne fragmenty rozgrywki w High On Life - niezwykłej, pierwszoosobowej strzelance.

Materiał przygotowany przez twórców prezentuje walkę z poszukiwanym przez łowców nagród 9-TORG’iem, gadające spluwy, gadający nóż, mnóstwo bluzgów, a przede wszystkim - mocno niepoważny świat rodem z filmów science-fiction klasy B.

Walka z kosmicznym najeźdźcą

W High On Life wcielamy się w kolesia świeżo po studiach. Kiedy banda Obcych atakuje Ziemię, nasz bohater chwyta za najbliższą broń jaka mu się nawinęła pod rękę i staje się międzygalaktycznym łowcą nagród.

Naszym celem jest przepędzenie najeźdźców, którzy zaplanowali sobie uczynienie z ludzi niewolników i przerobienie ich na narkotyk. Za wszystkim stoi jedna... osoba? Szef kosmicznego kartelu handlarzy narkotyków, Garmantous.

Reklama

Gadanie i strzelanie

Walka z Obcymi nie będzie wcale łatwym zadaniem. Jako łowca nagród będziemy pracować z lub przeciwko różnym NPC-om, zbierać upgrade’y do naszej broni, sam arsenał też zresztą będzie można rozwijać.

I nie będzie to wcale zwykła broń. Nie dość, że każdy egzemplarz potrafi mówić, to dysponuje kompletnie różną osobowością, wpływa też na sposób grania oraz dostarcza komentarzy na temat sytuacji na ekranie.

W naszej przygodzie nie skupimy się jedynie na Ziemi - będziemy mogli podróżować pomiędzy różnymi planetami, a których każda to kompletnie inny biom. Areną naszej przygody może być gęsta dżungla, miasto zbudowane wewnątrz asteroidy oraz wiele innych, dynamicznie zmieniających się światów. Nasz bohater na swojej drodze napotka nie tylko wrogich Obcych, ale też przedstawicieli fauny.

High On Life pojawi się na PC, w sklepach Steam oraz Epic Games, jak również na Xboxach poprzedniej i obecnej generacji. Premierę zaplanowano na 13 grudnia.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy