Reklama

Epic Games Store. Doom 64 za darmo do odebrania w popularnym sklepie

Druga połowa sierpnia z Epic Games Store zapowiada się rewelacyjnie. Już 18 sierpnia do swoich bibliotek przypiszecie bezpłatnie grę DOOM 64 oraz pakiet zawartości "Bumbokser" do gry Rumbleverse. Z kolei dokładnie tydzień później za darmo pobierzecie grę Ring of Pain.

"DOOM 64" i pakiet do gry Rumbleverse w Epic Games Store od 18 do 25 sierpnia

Już 18 sierpnia Epic Games zaserwuje nam kolejny prezent. Od tego dnia możecie odebrać grę DOOM 64. To tytuł pierwotnie wydany w 1997 roku na Nintendo 64, który trafił na pecety w zupełnie odświeżonej wersji.

Dzieło zadebiutowało na początku 2020 roku z inicjatywy dobrze znanego producenta id Software oczywiście pod wydawnictwem Bethesdy. Sam tytuł pojawił się na rynku w ramach 25. rocznicy wydania legendarnego już DOOM-a.

Reklama

To, co wyróżnia tę produkcję względem oryginału to przede wszystkim: ulepszona grafika, ulepszone sterowanie myszą i na klawiaturze, obsługa kontrolera oraz rozdzielczości dedykowanych szerokim ekranom. Ponadto w grze uświadczymy stabilne 60 klatek.

Twórcy oddają do dyspozycji 30 emocjonujących i pełnych akcji poziomów.

Oprócz DOOM-a 64, w tym samym dniu odbierzecie za darmo pakiet "Bumbokser" przeznaczony do gry Rumbleverse. W skład zestawu wchodzi: kask bokserski, rękawice bokserskie, tank, spodenki i buty, jak również ekskluzywne tło i ramka karty oraz 120 minut wzmocnienia rozgrywki "Sława".

"Ring of Pain" w Epic Games Store od 25 sierpnia do 1 września

Z kolei 25 sierpnia odbierzecie za darmo Ring of Pain, karciankę utrzymaną w klimacie roguelike crawler, w której wędrować będziemy po losowo generowanych lochach nasyconych akcją i przygodą.

Ring of Pain wyróżnia się ciekawą oprawą wizualną. Rozgrywka w tej produkcji oparta została o tryb solowy bez możliwości zabawy z innymi graczami.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy