Halo Infinite - nowa aktualizacja wprowadza długo wyczekiwane zmiany

343 Industries wypuściło patch, na który społeczność Halo Infinite czekała od miesięcy. Jest to bez wątpienia duża aktualizacja pełna zmian, ale jej głównym bohaterem jest rozpoczęcie rewolucji w systemie customizacji postaci.

Nie jest wielką tajemnicą fakt, że Halo Infinite spadło z bardzo wysokiego konia. Gra zaliczyła ogromny sukces w okolicach swojej premiery, przyciągnęła do siebie setki tysięcy graczy i zaoferowała im dopracowany, dostarczający mnóstwo frajdy multiplayer. Tygodniami nie nadchodziły jednak żadne zmiany, gracze zaczęli się nudzić i uciekać, a zanim 343 Industries wprowadziło ciekawsze aktualizacje, nie było już komu ich sprawdzać.

Reklama

Powodów tej porażki jest oczywiście wiele. Gracze mówią regularnie o agresywnej monetyzacji i braku contentu w pierwszych miesiącach od premiery. Jednym z powodów frustracji był również system customizacji Spartana. 343 Industries wprowadziło bardzo zawiły system armor core’ów. W praktyce doprowadzał on do wielu frustrujących sytuacji, kiedy odblokowywaliśmy jakiś alternatywny kolor pancerza, ale mogliśmy użyć go tylko na konkretnych skinach.

343 Industries zapowiadało już wcześniej, że wprowadzi zmiany do systemu customizacji i część z nich pojawiła się w najnowszej aktualizacji. Visory są od teraz kompatybilne ze wszystkimi armor core’ami. Nie trzeba teraz martwić się bazą posiadanego pancerza i można bez obaw dopasowywać visor do aktualnego wyglądu Spartana.

Jest to oczywiście dopiero początek zmian do customizacji, która wciąż wymaga wielu usprawnień. Trudno nie oprzeć się również wrażeniu, że wszystko to dzieje się bardzo wolno. Na Steamie online jest w najlepszym momencie zaledwie kilka tysięcy osób, a większość graczy zapomniała już całkowicie o Halo Infinite. 343 może więc bardziej liczyć na fakt, że nadchodzący Forge albo battle royale przykują większą uwagę graczy i wtedy wrócą oni do dopracowanego, zmienionego tytułu.

Najnowszą aktualizację można już pobierać na konsolach i PC, a wszystkie wprowadzone zmiany znajdziecie na stronie Halo Waypoint.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: 343 Industries | Halo Infinite
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy