GTA 6 pobija rekord wszech czasów. Tego długo nic nie przebije?

Mamy kolejny niepodważalny dowód na to, że Grand Theft Auto 6 jest najbardziej wyczekiwaną grą w całej branży. Padł kolejny rekord platformy YouTube z udziałem wspomnianego tytułu.

91 sekund. Tyle dokładnie trwa zwiastun gry GTA 6, który dosłownie w dobę został wyświetlony w serwisie YouTube aż 93 miliony wyświetleń. Szybko okazało się, że był to najchętniej oglądany (w 24 godziny) film w rzeczonym serwisie uwzględniając wszystkie możliwe kategorie - poza tymi muzycznymi.

Trailer GTA 6 wzbudził tak ogromne zainteresowanie, że już na zawsze zapisze się na kartach historii. Na platformie YouTube są bowiem tylko dwa klipy, które osiągnęły dobową popularność większą niż ten zwiastun. Mowa o dwóch utworach muzycznych, teledyskach k-popowej grupy BTS zatytułowanych "Butter" oraz "Dynamite".

Reklama

Kolejny rekord GTA 6. Przez długi czas nic się do niego nawet nie zbliży?

To jednak nie koniec rekordów wyśrubowanych przez zwiastun Grand Theft Auto 6. Już teraz bez cienia wątpliwości możemy stwierdzić, że jest to najchętniej oglądany trailer z jakiejkolwiek gry wideo na platformie YouTube. W momencie pisania tego materiału film zanotował 145 milionów odsłon, a liczba ta stale i sukcesywnie rośnie.

Wszystko to dowodzi, że GTA 6 jest niesamowicie wyczekiwaną produkcją gamingową. Sam zwiastun oceniany i analizowany jest teraz przez wielu miłośników kultowej serii wydawanej przez Rockstar Games. Entuzjaści doszukują się kolejnych odniesień kulturowych oraz easter eggów.

Nam pozostaje nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość i czekać na kolejne zapowiedzi producentów gry. Premiera GTA 6 ma mieć miejsce w 2025 roku. Początkowo tytuł zadebiutuje na platformach PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Nie jest jasne, kiedy tytuł pojawi się również na pecetach.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: GTA 6 | Rockstar Games
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy