Pierwszy cosplay z GTA 6. Oto przebranie "błotnej dziewczyny" z trailera

Nie trzeba było długo na to czekać. Pewna streamerka i modelka postanowiła zaprezentować pierwszy cosplay z wyczekiwanej gry Grand Theft Auto 6. Wcieliła się w dosyć nieoczywistą postać "dziewczyny w błocie".

Zwiastun GTA 6 rozgrzał miliony na całym świecie. W zaledwie sześć dni od premiery film zgarnął przeszło 140 milionów odsłon na platformie YouTube, bijąc przy tym kilka rekordów serwisu, m.in. w kategorii na jeden z najchętniej oglądanych klipów w dobę od premiery.

Rockstar Games finalnie zdecydowało się odkryć kilka kart, które do tej pory były raczej tajemnicą. Otrzymaliśmy potwierdzenie, że w GTA 6 wystąpi duet protagonistów oraz to, iż twórcy ponownie zabiorą nas do fikcyjnego Vice City w Miami. Przedsmak najciekawszych rzeczy zademonstrowany został na półtoraminutowym filmie.

Reklama

Niektórzy rozpływali się z zachwytu nad prezentacją głównych bohaterów, inni zwrócili uwagę na świecie odwzorowane budynki i plażę Miami, a jeszcze innych zaintrygowało kilka pobocznych postaci. W jednym momencie na zwiastunie Rockstar ukazało nam grupę ludzi taplających się w błotku.

Streamerka i modelka działająca w sieci jako "PeachJars" pokusiła się o rzeczywiste odwzorowanie sylwetki postaci ze zwiastuna (0:56), która w sieci otrzymała łatkę "błotnej kobiety". W tym celu założyła charakterystyczną czapkę z daszkiem obróconą do tyłu, i górę od bikini w barwach flagi Stanów Zjednoczonych.

Zdjęcie, które następnie umieściła na swoim profilu w X (Twitter) zdobyło olbrzymi rozgłos - wyświetlone zostało już ponad 9 miliony razy. Modelka zdążyła zapowiedzieć, że kolejny jej cosplay będzie jeszcze bardziej realistyczny... tzn. z domieszką błota, które widzieliśmy na zwiastunie GTA 6.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: GTA 6 | Rockstar Games | cosplay
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy