Reklama

Grand Theft Auto V: Sony potwierdza - doszło do wycieku

Przed weekendem miało ponoć dojść do wycieku plików z GTA V, które rzekomo pochodziły z danych udostępnionych w PSN-ie w ramach startu zamówień przedpremierowych na cyfrową wersję gry.

To właśnie na ich podstawie skompilowano listę piosenek, które znajdą się na soundtracku produkcji, z nich wyciągnięto też informacje na temat zakończenia gry. Sony przyznało - do wycieku rzeczywiście doszło.

We wpisie na oficjalnym blogu PlayStation przedstawiciele Sony przyznali, że niektóre osoby, które złożyły zamówienie przedpremierowe na cyfrową wersję Grand Theft Auto V w europejskim PSN-ie, uzyskały dostęp do niektórych plików gry. Wyciągnęli z nich różnego rodzaju materiały - w tym screeny, listę piosenek, a nawet gameplaye.

Reklama

"Usunęliśmy już plik z cyfrowym pre-orderem z europejskiego PlayStation Store. Bardzo przepraszamy Rockstar i fanów GTA na całym świecie, którzy byli wystawieni na ryzyko zetknięcia się ze spoilerami" - czytamy w oświadczeniu.

Głos w sprawie zabrali też przedstawiciele Rockstara na swojej stronie internetowej: "Jak się zapewne domyślacie, jesteśmy bardzo rozczarowani wyciekami i spoilerami, które rozeszły się po sieci przed premierą gry. GTA V jest wynikiem lat ciężkiej pracy wielu ludzi na całym świecie i nie moglibyśmy być bardziej podekscytowani mogąc nareszcie podzielić się nim z wami w odpowiedni sposób 17 września".

Studio zamierza aktywnie usuwać na swoich stronach wszelkie komentarze zawierające linki do wycieków lub spoilerów i dziękuje fanom za wsparcie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL