Grand Theft Auto V już jest! Graliście? Jak wrażenia?

Dzisiaj swoje podwoje otworzyło nareszcie Los Santos - wirtualne miasto wzorowane na Los Angeles, które jest miejscem akcji Grand Theft Auto V.

Tysiące graczy na całym świecie zwiedza je już dzisiaj wraz z Michaelem, Franklinem i Trevorem. Czy byliście wśród nich? A jeśli tak - jakie wrażenia? To zdecydowanie największa premiera tego roku i najbardziej oczekiwana produkcja tej kończącej się powoli generacji konsol.

Nareszcie możemy na własne oczy przekonać się, jak wypada GTA V, a więc kolejne dzieło mistrzów z Rockstara. Niektórzy kupili grę dzisiaj o północy, a reszta zrobi to dzisiaj lub czeka na przesyłkę od kuriera (albo już ją otrzymała).

Na pewno jednak zdążyliście już trochę pograć w "piątkę" i wyrobiliście sobie wstępną opinię o produkcji. Jak wrażenia? Czy pochlebne recenzje nie są przesadzone? Piszcie w komentarzach. Tylko uprzejmie prosimy - starajcie się unikać jakichkolwiek spoilerów. Uszanujcie fakt, że nie każdy mógł jeszcze zagrać, a chcąc poznać ocenę innych nie chce psuć sobie zabawy.

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje