Gracze Diablo 4 zachwyceni bezproblemową premierą gry

W najśmielszych snach nie wyobrażaliśmy sobie, że Diablo 4 zapewni graczom tak płynny i bezproblemowy start. Blizzard wyciągnął najwyraźniej sporo wniosków z beta testów.

Kolejki, crashe i disconnecty to niemalże standard w przypadku premier długo wyczekiwanych gier multiplayer. W New World na zalogowanie trzeba było czekać czasami nawet 10 godzin, a w Lost Arku przez pierwszych kilka dni serwery nie wytrzymywały ogromnego zainteresowania. Hype wokół Diablo 4 był nawet większy, a mimo to Blizzard podołał zadaniu.

Reddit i Twitter pełne są wpisów chwalących deweloperów za bardzo udany i pozbawiony większych problemów debiut gry. Na PC nie było nawet żadnych kolejek i wiele wskazuje na to, że czasy Errora 37 faktycznie są daleko za nami.

Reklama

Najbardziej ucierpieli niektórzy użytkownicy PlayStation 5, gdzie zdarzał się problem z wykryciem licencji. Blizzard zaadresował już ten temat, powiedział, że przygląda się temu błędowi, a w międzyczasie gracze znaleźli sposób na tymczasowe wyjście z tej niefortunnej sytuacji.

Wiele pokaże również stan serwerów w nadchodzący weekend. Diablo 4 zadebiutowało w środku nocy dla europejskich graczy i wielu z nich prawdopodobnie odłożyło swój początek eksploracji Sanktuarium na dzisiejszy wieczór. Jeżeli gra będzie działać równie płynnie przez następne kilka dni, Blizzard będzie miał powód do dumy.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Diablo 4 | Blizzard Entertainment
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy