Jak zdobyć wszystkie dropy na Twitchu do Diablo 4?

Razem z serwerami Diablo 4 ruszy kampania reklamowa na Twitchu. Z okazji debiutu nowej odsłony serii Blizzard pozwoli graczom odblokować dziesiątki przedmiotów kosmetycznych.

Kiedy rozpoczną się dropy z Diablo 4?

Dropy na Twitchu ruszą razem z premierą podstawowej wersji gry, czyli we wtorek, 6 czerwca o godzinie 1:00. Blizzard zorganizował cztery różne kampanie, a ostatnia z nich zakończy się 2 lipca.

Jakie przedmioty można odblokować?

Blizzard organizuje cztery weekendy z dropami i każdy z nich zapewni dwa przedmioty kosmetyczne do konkretnych klas. Każdy weekend będzie nagradzał dwa dropy, skiny do broni oraz ozdoby na plecy naszego bohatera.

Reklama

Jak zdobywać dropy do Diablo 4?

Zanim zabierzecie się za oglądanie streamów, wejdźcie w zakładkę Connections na Battle.net i upewnijcie się, że do swojego konta macie przypięte odpowiednie konto Twitch.

Po połączeniu obu kont wystarczy oglądać streamy w kategorii Diablo 4 w określonych przedziałach czasowych. Każdy z weekendów będzie nagradzać skinami do broni po trzech godzinach spędzonych na Twitchu, a później ozdobami na plecy postaci po sześciu godzinach oglądania.

Pełny kalendarz dropów prezentuje się następująco:

Rogue i Necromancer (6 czerwca 1:00 - 12 czerwca 8:59)

Sorcerer (13 czerwca 9:00 - 19 czerwca 8:59)

Druid (20 czerwca 9:00 - 26 czerwca 8:59)

Barbarian (27 czerwca 9:00 - 3 lipca 8:59)

Mount w zamian za subskrypcje na Twitchu

Oprócz powyższych dropów Blizzard zorganizował również możliwość odebrania ekskluzywnego mounta Primal Instinct w zamian za podarowanie dwóch subskrypcji jednemu z kanałów biorących udział w tej kampanii.

Akcja ta rozpocznie się 6 czerwca o godzinie 1:00 i zakończy 2 lipca o godzinie 8:59.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Diablo 4 | twitch.tv
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy